امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

دیدار مشاور اجرایی رئیس سازمان و رئیس حوزه ریاست رسانه ملی با محمود فلاح
دیدار مشاور اجرایی رئیس سازمان و رئیس حوزه ریاست رسانه ملی با محمود فلاح

تجلیل از تهیه کننده مختارنامه

مشاهده ۱۴۲
۱۳۹۹/۰۶/۲۴- ۱۱:۰۱
تعداد بازدید:142
دیدار و عیادت مشاور اجرایی رئیس سازمان و رئیس حوزه ریاست رسانه ملی از محمود فلاح با پیشنهاد ساخت مستند پرتره درباره او و همین طور تبدیل خاطرات و تجربیات تهیه‌کننده مختارنامه به یک کتاب همراه شد که مورد استقبال این پیشکسوت تلویزیونی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،برنا فیروزی، مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست رسانه ملی به همراه محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما و حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی سیما با حضور در منزل محمود فلاح، جویای احوال این مدیر کارکشته صداوسیما و تهیه کننده سریال مختارنامه شدند.
در این دیدار که در سالروز ورود محمود فلاح به صداوسیما انجام شد، فیروزی و رنجبران، جویای احوال این تهیه کننده خوش نام سیما شدند.
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست رسانه ملی با ابراز خرسندی از این دیدار، گفت محمود فلاح و امثال او از چهره‌های ماندگار سازمان صداوسیما هستند که باید قدرشان، بیشتر دانسته شود. فیروزی با اشاره به حسن شهرت فلاح در رسانه ملی، این حسن شهرت را نشانه موفقیت وی در طول مدیریتش در سازمان صداوسیما دانست و تصریح کرد: وی آثار ارزنده ای برای مردم و رسانه ملی به یادگار گذاشته که مختارنامه قله افتخارات اوست.
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست رسانه ملی با اشاره به پخش چندین باره سریال «مختارنامه» در ایام محرم، گفت: این سریال، تراز اثر نمایشی فاخر در صداوسیماست و هیچگاه رنگ و بوی کهنگی به خود نمی‌ گیرد و همواره بیننده دارد.
فیروزی با اشاره به مسیر درمان فلاح اعلام کرد مرکز بهداشت و درمان سازمان صداوسیما به صورت کامل آماده خدمات رسانی به فلاح است.
فیروزی با دعوت از محمود فلاح برای بازدید از بخش های مختلف صداوسیما، پیشنهاد ساخت مستند پرتره درباره او و همین طور تبدیل خاطرات و تجربیات تهیه کننده مختارنامه به یک کتاب را مطرح کرد که با اقبال محمود فلاح مواجه شد.
محمدحسین رنجبران، مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما هم محمود فلاح را از افتخارات رسانه ملی برشمرد و اعلام کرد: روابط عمومی صداوسیما برای همکاری با فلاح برای انتشار تجربیاتش، آمادگی کامل دارد. محمود فلاح هم با تشکر از حضور مسئولان رسانه ملی در منزل خود، به بیان خاطراتی از چگونگی پوشش تصویری مراسم استقبال و سخنرانی امام خمینی (ره) در 12 بهمن 1357 و همین طور اعزام واحدهای مختلف فیلم برداری به جبهه‌ ها در طول 8 سال دفاع مقدس پرداخت.
وی با اشاره به سختی‌ های ساخت سریال «مختارنامه» آمادگی خود را برای همکاری و مشاوره به سازمان صداوسیما اعلام کرد.
محمود فلاح، 75 سال پیش در سبزوار به دنیا آمد. او 24 شهریور 1347 با مدرک فوق دیپلم برق به جمع کارمندان سازمان رادیو و تلویزیون پیوست. فلاح بعد از اخذ مدرک مهندسی برق و الکترونیک به عنوان تنظیم کننده واحدهای سیار و برنامه ریز رپرتاژ به کارش ادامه داد. وی در جریان بازگشت امام خمینی (ره) به ایران و سخنرانی تاریخی در بهشت زهرا، نقشی محوری در پوشش تصویری مراسم 12 بهمن 1357 داشت. بعد از انقلاب، محمود فلاح در بخش های مختلف سازمان صداوسیما به فعالیت پرداخت و سال‌ها مدیرکل تولید این سازمان بود. تجهیز و اعزام ده‌ها گروه به خطوط مقدم در زمان جنگ تحمیلی از جمله کارهای اوست. فلاح در سال 75 بازنشسته شد، اما به همکاری‌ اش با سازمان در قالب مشاور و تهیه کننده ادامه داد.
تهیه کنندگی سریال های «تفنگ سرپر» (امرالله احمدجو) و «مختارنامه» (داوود میرباقری) از جمله کارهای او در کسوت تهیه کنندگی است. وی در جریان تهیه سریال مختارنامه، دو بار سکته قلبی کرد و هم اکنون تحت مراقبت در منزل شخصی خود است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما