امروز جمعه  ۴ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«آن سوی داستان» در جاده گیلی گادر

مشاهده ۶۳
۱۳۹۹/۰۶/۲۵- ۱۵:۲۲
برنامه تلویزیونی «آن سوی داستان» با معرفی کتاب جاده گیلی گادر، سه شنبه 25 شهریور از شبکه افق پخش می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه تلویزیونی «آن سوی داستان» با رویکرد معرفی کتاب های نوشته شده درباره دفاع مقدس روی آنتن شبکه افق می رود.
در این برنامه، کتاب هایی که معمولا تاریخ شفاهی، خاطره نگاری و یا مستند داستانی رزمندگان اسلام را مد نظر قرار داده اند، بررسی می‌شود.
«آن سوی داستان» شامل چند بخش است که در بخش نخست، مجری برنامه با نویسنده و شخصیت های حقیقی یکی از کتاب ها به گفت و گو می نشیند؛ همچنین 40 نفر از حاضران در استودیو هر کدام یک جلد از کتاب مد نظر را از قبل، دریافت و مطالعه کرده اند تا در فواصل برنامه، بخشی از آن را بخوانند و در ادامه از میهمان خواسته می‌ شود بقیه آن را روایت کند.
در یازدهمین قسمت فصل جدید این برنامه، کتاب جاده گیلی گادر بررسی می‌شود. این کتاب زندگینامه داستانی شهید ماشالله استاد مرتضی است که مریم سادات ذکریایی آن را به رشته تحریر درآورده است.
این شهید، استاد اخلاق و از جمله عرفایی بود که در جبهه حضور یافت و مسئول ستاد واحد اطلاعات و عملیات لشکر 10 حضرت سیدالشهدا (ع) و از اعضای گروه دستمال سرخ‌ ها بود. احداث جاده گیلی قادر در جنگ از حساسیت بسیار زیادی برخوردار بود.
«آن سوی داستان» به تهیه کنندگی قاسم اورنگی، سه شنبه این هفته 25 شهریور ساعت 18:30 از شبکه افق پخش می‌ شود. ساعت 13 روز بعد برای بازپخش این برنامه در نظر گرفته شده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما