امروز جمعه  ۴ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«شب های ایران» روی امواج رادیو و تلویزیون آذربایجان شرقی

مشاهده ۹۷
۱۳۹۹/۰۶/۲۶- ۰۹:۰۰
برنامه «شب های ایران» از اولین دقایق بامداد 27 شهریور مصادف با روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت مقام شاعر بلند آوازه آذربایجان و ایران سیدمحمدحسین شهریار تبریزی از رادیو و تلویزون آذربایجان شرقی تقدیم شنوندگان می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «شب های روشن» از ساعت 00:30 بامداد پنجشنبه به مدت 90 دقیقه به صورت زنده روی آنتن می رود و با توجه به همزمانی پخش این برنامه با روز شعر و ادب فارسی، زندگی استاد بزرگ شعر و ادب فارسی (شهریار)، تاثیرپذیری وی از حال و هوای زادگاه و دوران کودکی و سرایش مجموعه گرانسنگ حیدربابایه سلام و تاثیرگذاری متقابلش بر شاعران معاصر خود بررسی می‌شود.

همچنین معرفی هنرمندان تاثیرگرفته از استاد شهریار،  پخش موسیقی‌ های ملی و محلی - ماهینی، پخش تلفن‌ها و پیامک های شنوندگان با موضوع زادگاه، پخش گزارش های سایر مراکز استانی و معرفی شعرا و ادبای هر استان، پخش صحبت های دکتر اقبالی از اساتید ادبیات دانشگاه تبریز در برنامه و ... از آیتم های متنوع این برنامه به شمار می آیند.

این برنامه علاوه بر پخش از رادیو آذربایجان شرقی و شبکه‌ های استانی صدای مراکز، از شبکه تلویزیونی سهند و شبکه شما هم پخش می‌ شود.

تهیه کنندگان رادیویی «شب های ایران» فاطمه پیری و فرزاد صبوری هستند و دستیار تهیه کننده آن لیلی مرتضویان و نویسنده و گوینده اش علیرضا نصیری است.

در پوشش تلویزیونی این برنامه هم صیامی تهیه کنندگی، عبدی کارگردانی و زارعی نورپردازی و صدابرداری این برنامه را بر عهده دارند. گروه تصویربرداری «شب های ایران» هم اندرزگو و نکو هستند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما