امروز پنج شنبه  ۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

سازمان صداوسیما نقش بسیار مهمی در مقابله با جنگ نرم استکبار علیه کشورمان دارد

مشاهده ۱۳۸
۱۳۹۹/۰۶/۳۰- ۱۵:۵۳
تعداد بازدید:138
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: رسانه‌ های داخلی بخصوص صداوسیما باید در جنگ نرم علیه کشورمان با جدیت در برابر جبهه استکبار بایستند تا انقلاب اسلامی‌با قدرت به مسیر خود ادامه دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی و به نقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران، مهندس سعید اوحدی روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه در دیدار با سردبیران خبر سازمان صداوسیما با اشاره به تصمیمات استکبار جهانی برای ایجاد جنگ نرم علیه کشورمان، گفت: استکبار به این نتیجه رسیده که با جنگ سخت و از طریق سلاح‌های نظامی نمی‌تواند علیه کشورمان به نتیجه‌ای برسد و به این دلیل رویکرد جنگ نرم را در پیش گرفته است.

وی افزود: در عرصه جنگ سخت از سلاح‌های کشتار استفاده می‌شود و انسان‌ها در طی این نوع جنگ به شهادت می‌رسند، اما فضای جنگ نرم کاملاً متفاوت است و آرمان‌های انسانی مورد هدف قرار می‌گیرند. یکی از ابزارهای مهم استکبار در جنگ نرم فضای مجازی است و امروز شاهد تحولات بزرگی در عرصه این فضا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

معاون رئیس جمهور تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۳۶۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی با جهت‌گیری علیه نظام جمهوری اسلامی در حال فعالیت هستند و در هیچ کشوری این تعداد شبکه برای هجمه به یک کشور وجود ندارد. هدف این شبکه‌ها از بین بردن اعتماد عمومی‌به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه نظام است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر جایگاه بسیار مهم و حساس سازمان صداوسیما در مقابله با این توطئه‌های دشمنان گفت: در شرایط سخت کنونی که در کنار فضاسازی‌های رسانه‌ای شاهد فشارهای بسیار ظالمانه تحریم‌ها نیز هستیم، رسانه ملی باید بازگوکننده حقایق برای مردم باشد. رسانه‌های داخلی به‌خصوص صداوسیما باید در این جنگ نرم با جدیت در برابر جبهه استکبار بایستند تا انقلاب اسلامی‌با قدرت به مسیر خود ادامه دهد.

گفتنی است در این دیدار که با حضور مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس باشگاه خبرنگاران جوان، سردبیر خبر ۲۰:۳۰ شبکه ۲، سردبیر خبر ساعت ۱۹ شبکه ۱ و سردبیر اخبار تهران ساعت ۱۸:۳۰ برگزار شد، حاضران نیز به بیان نظرات و طرح پیشنهادات خود پرداختند.
http://dolat.ir/detail/347430

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما