امروز يك شنبه  ۱۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

جنگ بین دیوان عالی رژیم صهیونیستی و نتانیاهو از منظر هیسپان تی وی

مشاهده ۷۲
۱۳۹۹/۰۶/۳۱- ۱۳:۰۰
شبکه هیسپان تی وی در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Dentro de Israel) به بررسی جنگ سیاسی میان دیوان عالی با نتانیاهو بر سر موضوعات مختلف و مخالفت دانشگاهیان و اکثر شهروندان اسرائیلی با الحاق کرانه باختری به دلیل آپارتاید و انزوای بیشتر اسرائیل در جهان می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «داخل اسرائیل» که به موضوعات حقیقی مربوط به نابودی درونی اسرائیل می‌ پردازد، در این برنامه نگاهی به جنگ میان دیوان عالی رژیم صهیونیستی و بنیامین نتانیاهو دارد که در هفته‌ های اخیر با حواشی زیادی همراه بوده است.
گفت و گو درخصوص حملات و انتقادهای اخیر درباره دیوان عالی رژیم صهیونیستی،واکاوی واکنش بنیامین نتانیاهو در قبال تهدید به مرگ شدن قاضی دیوان عالی رژیم صهیونیستی پرداخته و مروری بر اتهامات مطرح شده علیه وی و فساد در دوران نخست وزیری او از دیگر محورهای این برنامه به شمار می آیند.
این برنامه ضمن بررسی واکنش سیاستمداران مختلف نسبت به حملات تند نتانیاهو علیه دستگاه قضایی رژیم صهیونیستی، اشغالگری‌ های رژیم صهیونیستی در فلسطین و اقدام اخیر این رژیم در الحاق کرانه باختری به سرزمین‌ های اشغالی را نیز به بحث و گفت و گو می‌گذارد.
برنامه«داخل اسرائیل» به تهیه‎کنندگی حسین الشیماری و محصول پرس تی وی، با زبانگردانی اسپانیایی، سه شنبه ساعت 5:30 روی آنتن هیسپان تی وی می‎رود و در ساعت 14 همان روز و چهارشنبه ساعت 3:30 و 17:30 به مدت 25 دقیقه بازپخش می ‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما