امروز چهارشنبه  ۵ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

سرنوشت برگزیت به نقل از هیسپان تی وی

مشاهده ۸۸
۱۳۹۹/۰۷/۲۰- ۱۳:۴۴
برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Brecha Económica) شبکه هیسپان تی وی به بحث و بررسی تبعات منفی خارج شدن انگلیس از اتحادیه اروپا و ضرب الاجل نخست وزیر انگلیس به اتحادیه اروپا برای رسیدن به یک توافق تجاری تا 15 اکتبر می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه با اشاره به ضرب الاجل جانسون به اتحادیه اروپا برای رسیدن به توافق، امکان رد بخش هایی از توافق نامه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا درصورت عدم دستیابی به توافق تا 15 اکتبر به بحث و گفت و گو گذاشته می‌شود.
برگزیت، توسط بسیاری از مردم، از جمله سیاستمداران و بازرگانان به عنوان یک هدف شخصی توصیف شده است که انگلستان را به یک بحران مالی و سیاسی-اجتماعی کشانده است و اقتصاد آن را که قبل از شیوع ویروس کرونا در حال سقوط آزاد بود، رو به نابودی می‌ کشاند.
در این برنامه با نگاهی به «لایحه داخلی بازار» که اخیرا از سوی بوریس جانسون پیشنهاد شده است، نقد و تبادل نظر درخصوص موارد اختلاف نظر میان بریتانیا و اتحادیه اروپا از جمله مرز ایرلند و نحوه اجرای مقررات تجاری در ایرلند شمالی صورت می‌گیرد و تاکید جانسون بر طرح پیشنهادی خود بر تصمیم گیری یک جانبه بریتانیا برای امور تجاری ایرلند شمالی باوجود تصویب پیروی این بخش از بریتانیا، از قوانین اتحادیه اروپا به مدت 4 سال طبق توافق برگزیت، بررسی خواهد شد.
برنامه «شکاف اقتصادی» با بررسی موارد فوق، با اجرای مهدیه اسماعیل پور، کاری از واحد برنامه‌ های شبکه پرس تی وی است که برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی وی به صورت زبانگردانی، روزهای دوشنبه ساعت 5:30 به وقت تهران پخش می‌ شود و تکرار آن همان روز ساعات 10:30 ،14 ،19:30 و روز سه شنبه ساعت 3:30 ، 13 و 17:30روی آنتن هیسپان تی وی می‌ رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما