امروز دوشنبه  ۳ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

از «آن سوی داستان» برای رسیدن به «معلم مهر» همسفر با شبکه افق

مشاهده ۱۱۴
۱۳۹۹/۰۸/۰۶- ۱۵:۴۷
پانزدهمین قسمت برنامه تلویزیونی «آن سوی داستان»، معرفی کتاب «بی نشانی نشان توست»، سه شنبه 6 آبان از شبکه افق پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه تلویزیونی «آن سوی داستان» با محور معرفی کتاب های نوشته شده با موضوع دفاع مقدس روی آنتن شبکه افق می رود.
در این برنامه کتاب هایی که معمولا تاریخ شفاهی، خاطره نگاری و یا مستند داستانی رزمندگان اسلام را مد نظر قرار می‌ دهد، روایت می‌شود.
«آن سوی داستان» شامل چند بخش است که در بخش نخست، مجری برنامه با نویسنده و شخصیت های حقیقی یکی از کتاب ها به گفت وگو می نشیند؛ همچنین 40 نفر از حاضران در استودیو هر کدام یک جلد از کتاب مد نظر را از قبل دریافت و مطالعه کرده اند تا در فواصل برنامه، بخشی از آن را بخوانند و در ادامه از مهمان خواسته می‌شود بقیه آن را روایت کند. در پانزدهمین قسمت، «کتاب بی نشانی، نشان توست» نقد می‌شود. این کتاب خاطرات و زندگینامه شهید درویش شریفی است. «آن سوی داستان» به تهیه کنندگی قاسم اورنگی، سه شنبه این هفته 6 آبان ساعت 19 از شبکه افق پخش می‌ شود. ساعت 13 روز پنجشنبه نیز برای بازپخش این برنامه در نظر گرفته شده است.
کتاب هایی که قرار بود «عامه پسند» باشند
مرحوم صادق صندوقی، نقاش و هنرمند معاصر ایرانی است که بیشتر کتاب های کودکان و نوجوانان و داستان‌ های قدیمی‌ با تصویرسازی‌ های او به چاپ رسیده اند. مستند «عامه پسند» روایتی از زندگی شخصی و حرفه ای این هنرمند فقید کشورمان است. عطا پناهی تهیه کننده و امیر اصانلو کارگردان این مستند هستند که سه شنبه 6 آبان ساعت 20 و تکرار آن ساعت های 7 و 14 روز بعد از شبکه افق پخش می‌شود.
همه چیز درباره طلبه جوان آماده برای «قیام الله»
«قیام لله» مجموعه مستندی است درباره کسانی که پیام رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم داشتن اقتصاد مقاومتی را عملی کرده اند. در قسمت نخست فصل جدید این مجموعه که سه شنبه این هفته با عنوان «جهاد بدون مرز» پخش می‌ شود، تلاش های طلبه ای جوان در خدمت رسانی به مردم به نمایش گذاشته شده است. «قیام لله» را می توانید سه شنبه 6 آبان ساعت 21:40 از شبکه افق تماشا کنید. تکرار این مستند روز بعد ساعت 13 روی آنتن می رود.
پزشکی که خود را وقف ایران کرد
دکتر عبدالرحیم حزینی فوق تخصص خون و آنکولوژی و طب تسکینی است که در ایتالیا زندگی می‌ کرد ولی اتفاقی موجب شد او تصمیم بگیرد به ایران برگردد. این پزشک ایرانی پس از بهبودی فرزندش تصمیم می‌ گیرد به کشور خودش برگردد و تخصص و تجربه اش را وقف بیماران ایرانی کند. مستند «نگران نباش» داستان زندگی و فعالیت های دکتر حزینی است که به کارگردانی مهدی ماهان ساخته شده و سه شنبه این هفته ششم آبان ماه ساعت 20:30 از شبکه افق پخش می‌ شود. تکرار این مستند را می توانید روز بعد ساعت 7:30 از همین شبکه تماشا کنید.
داستان‌های سال ها تدریس آقای معلم به روایت شبکه افق
مجموعه مستند «معلم مهر» در هر قسمت به سراغ معلمان خلاق آموزش و پرورش در سراسر کشور می رود و از زبان خود آن‌ها، روایتگر سال ها تدریس و آموزش می‌شود. رضا خوشدل راد تهیه کنندگی این مستند را بر عهده دارد. در چهارمین قسمت، یکی از پیشکسوتان آموزش کشور معرفی خواهد شد. «معلم مهر» شنبه تا پنجشنبه ساعت 18:30 و تکرار آن ساعت 12:30 روز بعد روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما

برچسب‌ها: