امروز دوشنبه  ۱۰ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

دکتر فوتبالی به شبکه افق می آید

مشاهده ۸۴
۱۳۹۹/۰۸/۰۶- ۲۲:۰۵
مستند «فیلم دکتر» درباره زندگی حرفه ای بیژن ذوالفقارنسب، مربی و فوتبالیست پیشکسوت کشورمان، جمعه این هفته روی آنتن شبکه افق می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، بیژن ذوالفقارنسب بازیکن سابق و مربی فوتبال ایرانی است که سابقه بازی در تیم ملی فوتبال ایران و شرکت در بازی‌ های المپیک تابستانی و قهرمانی جام ملت‌ های آسیا 1976 را دارد. او در رقابت‌ های مقدماتی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 1998 دستیار مربیان مختلفی از جمله ویرای برزیلی و جلال طالبی بود و در تیم‌ های مختلف باشگاهی ایران هم مربیگری کرده و توانسته است با تیم سایپا، دو بار قهرمان ایران شود. مستند «فیلم دکتر» داستان زندگی و فعالیت‌ های ورزشی ذوالفقارنسب است که در گفت‌ و گو با او، همکارانش و شاگردانش روایت می‌شود. این مستند برای پخش از شبکه افق در روز جمعه 9 آبان ماه ساعت 17 در نظر گرفته شده است و تکرار آن هم ساعت 11 روز بعد روی آنتن می رود.
تنوع زیستی «زیر بال های کاسپین»
دریای خزر در شمال ایران و رشته کوه‌ های البرز در حاشیه جنوبی این دریاچه بزرگ، اکوسیستمی را به وجود آورده که زیستگاه طیف عظیمی از جانوران و گیاهان شده است. مستند «زیر بال های کاسپین» در همین ارتباط ساخته شده و در چهار قسمت، به تنوع زیستی و جانوری جنگل ها و تالاب های حاشیه دریای خزر می‌ پردازد. در این مستند به کارگرداین بابک مجیدی، با کارشناسان حوزه‌ های گوناگون زیست شناسی و محیط زیست پیرامون تنوع زیستی در این منطقه گفت وگو شده است. «زیر بال های کاسپین» پنجشنبه‌ ها ساعت 20 از شبکه افق پخش می‌شود و تکرار آن هم روز بعد ساعت 5:30 روی آنتن می رود.
«نقطه‌ های برجسته» راوی همت بلند معلولان کشور
مجموعه گفت و گو محور «نقطه‌ های برجسته» یکی از برنامه‌ های پر مخاطب شبکه افق است؛ مجموعه ای که روایتگر تلاش انسان‌ هایی است که با وجود مشکلات جسمی، روحیه ای مثال زدنی دارند و شاید موفق تر از کسانی که سالم تر از آن‌ها هستند ظاهر شده اند. «نقطه‌ های برجسته» در حقیقت راوی همت بلند و روحیه خستگی ناپذیر معلولان کشورمان است؛ مجری این برنامه خود یکی از افرادی است که با معلولیت از ناحیه چشم رو به روست، مسیح علایی بانویی است که در هر قسمت از «نقطه‌ های برجسته» به سراغ یکی از معلولان کشورمان می رود و درباره فعالیت هایشان و تلاش و کوششی که در ارتباط با جبران معلولیت خود داشته اند با آن‌ها به گفت و گو می نشیند. در بیست و یکمین قسمت هم زندگی و فعالیت های یکی از معلولان کشورمان طی گفت و گو با مسیح علایی روایت می‌ شود. پیام ابراهیم پور تهیه کنندگی این مجموعه را بر عهده دارد که این هفته پنجشنبه ساعت 17 و تکرار آن ساعت یک بامداد روز بعد از شبکه افق پخش می‌ شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما