امروز چهارشنبه  ۵ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تدارک شبکه پنج سیما برای اعیاد ربیع الاول

مشاهده ۲۳۲
۱۳۹۹/۰۸/۰۷- ۱۴:۳۲
شبکه پنج سیما هم زمان با آغاز هفته وحدت (8 تا 13 آبان) مصادف با پنجشنبه 12 تا سه شنبه 17ربیع الاول، ویژه برنامه‌ های متنوعی را برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، گروه معارف شبکه پنج سیما، برنامه ظهرگاهی «تا نیایش» را روز پنجشنبه 8 آبان، ساعت 12:20 ویژه ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) روی آنتن می‌ برد. دکتر سید محسن میرباقری کارشناس مذهبی این ویژه برنامه، به تبیین موضوع رحمت پیامبر اکرم (ص) می‌ پردازد. این ویژه برنامه به تهیه کنندگی علیرضا هنرمند و با اجرای احمد شفازاده پخش خواهد شد. همچنین برنامه «تا نیایش» از روز شنبه تا سه شنبه معطوف به هفته وحدت روی آنتن شبکه پنج می رود.
«خورشید مدینه» عنوان کلیپی تماشایی با موضوع ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) است. این کلیپ ترکیبی متشکل از گزارشی از شهر مدینه منوره، گروه تواشیح، موسیقی و مداحی است که در 4 قسمت 5 دقیقه ای به صورت متناوب پخش می‌ شود.
«نماهنگ و مولودی خوانی» نیز در شب و روز عید 17ربیع الاول از شبکه پنج پخش می‌ شود.
برنامه «عطر عاشقی» 16 آبان با موضوع شباهت های حکومت نبوی و انقلاب مهدوی (عج) ساعت 17:30روی آنتن شبکه می رود. حجت الاسلام پناهیان کارشناس مذهبی با حضور در این برنامه به تبیین و بررسی این موضوع می‌ پردازد.
مستند «عشق یعنی...» و سخنرانی مذهبی دو برنامه دیگر برنامه گروه معارف شبکه پنج سیماست که در ایام ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) پخش می‌ شود.
ویژه برنامه مهمانی «به خانه بر می‌ گردیم» ویژه عید ربیع هم از روز جمعه 9 آبان ماه تا روز سه شنبه مصادف با 17ربیع، ساعت 10:30 مهمان خانه مخاطبان می‌ شود. مهمانی «به خانه برمی‌ گردیم» ویژه اعیاد مذهبی و ملی، کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی علی اکبر ذاکری است که با اجرای فوژان احمدی و سید مرتضی حسینی در ایام هفته وحدت، لحظاتی به یاد ماندنی را برای مخاطبان خلق می‌کند. دعوت از هنرمندان، خوانندگان، مسابقه، میان برنامه‌ های شاد و.... از بخش های این ویژه برنامه است.
برنامه «رنگین کمان» دیگر برنامه گروه خانواده و معطوف به این ایام است که در شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.
فیلم «محمد رسول‌ الله (ص)» ساخته مجید مجیدی به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اکرم (ص) سه شنبه 13 آبان، ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌ شود.
مسابقه تلویزیونی و موبایلی«برخط شو» هم به مناسبت هفته وحدت با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون و همچنین ورزشکاران مطرح کشور روی آنتن می رود. این برنامه که در هفته وحدت با کمی تغییر پخش می‌ شود از شنبه تا دوشنبه هر شب به مدت یک ساعت روی آنتن می رود. مسابقه جذاب و پر هیجان «برخط شو» کاری از گروه تهران و شهروندی است که به تهیه‌کنندگی محسن سال افزون و با اجرای متفاوت بهمن‌ هاشمی ساعت ۲۱:۳۰ تقدیم مخاطبان می‌ شود.
گروه تهران و شهروندی هم در هفته وحدت برنامه «تهرانگرد»، «در شهر» و «در استان» را مناسبت به این ایام روانه آنتن می‌ کند.
برنامه صبحگاهی «یه روز تازه» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از روز چهارشنبه 7 تا 13 آبان معطوف به هفته وحدت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
پخش نماهنگ، وله، موسیقی تصویر مذهبی و ... از جمله میان برنامه‌ هایی هستند که از تامین برنامه و پخش شبکه پنج سیما تقدیم مخاطبان خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما

برچسب‌ها: