امروز چهارشنبه  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تعامل رسانه استانی زنجان با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پوشش مناسبت ها

مشاهده ۱۴۸
۱۳۹۹/۰۹/۱۸- ۱۳:۰۷
مدیر کل مرکز زنجان در دیداری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، از آمادگی کامل رسانه استانی در برنامه ریزی باهدف پوشش رسانه ای رویدادهای پیش رو مانند حماسه 9 دی، سالگرد شهادت سردار شهید سپهبد سلیمانی و دهه مبارک فجر با همکاری و مشارکت این شورا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل مرکز زنجان در دیداری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این نهاد را نهادی مردمی، پایگاه مهم مذهبی و برخاسته از متن انقلاب برای احیای فرهنگ دینی و انقلابی عنوان کرد.

لطیفی با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه ملی در عرصه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی اظهار داشت: ایجاد و حفظ ارتباط موثر نهادهای فرهنگی مانند شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی‌ با جوانان و آحاد مردم از طریق تولید و انتشار برنامه‌ های فاخر، شکیل و پر محتوا از صداوسیما، قطعاً باعث رشد اعتقادی و مذهبی جوانان شدهست  او تاثیرات فراوانی را در مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد داشت .

وی ترویج مردم محوری در فعالیت های تبلیغی را از اولویت های مهم برشمرد و گفت : صداوسیمای استان همواره تلاش می‌کند تا در برنامه‌ های مختلف به ویژه در حوزه جوانان به این موضوع بپردازد که در این زمینه می‌توان به برنامه‌ هایی اشاره کرد که در آنان نوجوانان و جوانان در فعالیت‌ های مختلف جهادی با محور مسجد، روحانیت و بسیج حضور داشته اند و این شبکه استانی آن را به تصویر کشیده است.

لطیفی از آمادگی کامل رسانه استانی در برنامه ریزی باهدف پوشش رسانه ای رویدادهای پیش رو مانند حماسه9دی، سالگرد شهادت سردار جبهه مقاومت شهید سپهبد سلیمانی و دهه مبارک فجر با همکاری و مشارکت این شورا خبر داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز در این دیدار با قدردانی از اهتمام ویژه صداوسیمای استان به موضوعات و مباحث دینی، اعتقادی و مذهبی گفت: در سال‌ های اخیر شاهدیم که رسانه استانی در این زمینه خوب عمل کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین ناصر با اشاره به شیوع ویروس کرونا و نزدیکی مناسبت های پایانی سال تصریح کرد: عدم امکان برگزاری جلسات و برنامه‌ های مذهبی و مناسبتی، لزوم بهره گیری ویژه از رسانه را به منظور انتقال پیام، مشهودتر کرده و ایفای نقش محوری رسانه استانی در فعالیت های فرهنگی در کنار سایر نهادهای فرهنگی در شرایط فعلی ضروری است.

وی با تاکید بر این مطلب که میزان نفوذ رسانه ملی با فضای مجازی قابل قیاس نیست افزود: تجربه موفق حضور صداوسیما در برنامه‌ هایی مانند 13 آبان زمینه ساز برگزاری برنامه‌های 9 دی و سالروز شهادت سردار سلیمانی است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما