امروز چهارشنبه  ۱ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

ابعاد جهانی شخصیت سردار سلیمانی به روایت کارشناس «شما و سحر»

مشاهده ۱۹۵
۱۳۹۹/۱۰/۱۳- ۱۴:۱۶
بعد جهانی شخصیت فرهنگی و اجتماعی سردار دل ها؛ حاج قاسم سلیمانی با حضور کارشناس فرهنگی و محقق، دربرنامه «شما و سحر» کانال اردوی شبکه سحر تشریح می شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علی فصیحی رامندی؛ کارشناس فرهنگی و محقق، به عنوان کسی که سال ها در جریان خدمت و شخصیت سردار حاج قاسم سلیمانی بوده است در برنامه امشب ابعاد جهانی شخصیت سردار سلیمانی و بازتاب آن در شبه قاره و خارج از مرزهای ایران را بررسی می‌کند.
جایگاه سردار سلیمانی، اندیشه‌ها، افکار و فعالیت های وی در خارج از مرزها و انعکاس آن از جمله مباحثی است که فصیحی رامندی به واکاوی آن می‌پردازد.
همچنین علاوه بر پرداختن به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی سردار سلیمانی، ابعاد اخلاق و ویژگی‌ های خاص او و نوع رفتار و منش اش در مناسبت های غیر نظامی و سیاسی، ملایمت با اسرا، نقش پدرانه او در رابطه با خانواده‌ های شهدا و افراد زیر دست نیز از جمله مباحث دیگری است که از زبان این محقق بیان می‌شود.
«شما و سحر» به تهیه کنندگی معصومه شریفیان و اجرای فاطمه سکینه مهدی 13 دی ماه ساعت 18:30 به وقت تهران به مدت 50 دقیقه به طور زنده روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما