امروز چهارشنبه  ۱ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«کافه بازی» حامی بازی سازهای ایرانی

مشاهده ۱۲۳
۱۳۹۹/۱۰/۲۳- ۱۴:۱۷
«کافه بازی» از بازی سازهای ایرانی و فعالان صنعت بازی‌ های رایانه ای حمایت و آخرین تحولات بازی‌ های رایانه ای را مرور می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «کافه بازی» کاری است از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما که به تهیه کنندگی و کارگردانی ماجد بازرگان و با هدف حمایت از بازی سازهای ایرانی و فعالان صنعت بازی‌ های رایانه ای و مروری بر آخرین تحولات بازی‌ های رایانه ای پنجشنبه و جمعه روی آنتن شبکه دو سیما می‌ رود.
ماجد بازرگان هدف اصلی این برنامه را حمایت از بازی سازهای ایرانی و ایجاد فضا و فرهنگ درست بازی کردن نزد نوجوانان و جوانان دانست و افزود: حوزه بازی‌ های رایانه ای به شدت پرطرفدار و پر مخاطب است، طبق آماری که بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای داده بیش از 35 میلیون بازیکن رایانه ای در کشور داریم که غالبا نوجوان و جوان هستند و نیاز است که نه تنها خود بازیکنان بلکه خانواده‌ های آن‌ها نیز با فرهنگ صحیح استفاده از بازی‌ های رایانه ای آشنا شوند.
وی ادامه داد: اولین و مهم ترین موردی را که خانواده‌ها عزیز باید رعایت کنند رده بندی سنی بازی‌ها است، تمامی‌ بازی‌ های ایرانی و خارجی دارای رده بندی سنی هستند که نیاز است خانواده‌ ها توجه جدی داشته باشند، ما در این برنامه به این مهم ونیز فناوری‌های جدید در حوزه بازی‌ های رایانه ای می‌ پردازیم. 
یکی از مهم ترین قسمت های این برنامه معرفی بازی‌ های تولید داخل کشور است که هدفش حمایت از تولیدات داخلی است و این بازی‌ ها کم از بازی‌ های خارجی ندارد.
دعوت از بازی سازها و معرفی بازی‌ های مطرح و نقد و بررسی آن‌ها از دیگر بخش های این برنامه است.
تهیه کننده «کافه بازی» حمایت از تولیدکنندگان بازی‌ های رایانه ای داخل کشور را از مهم ترین بخش های این برنامه دانست و تصریح کرد: یکی از بخش های مهم این برنامه معرفی بازی سازهای داخل کشور است که حمایت مالی نمی‌ شوند، ما در این برنامه این بازی‌ ها را معرفی می‌ کنیم که تبلیغی برای بازی سازها باشد تا سرمایه گذار برای آن‌ها پیدا شود.
او ادامه داد: خوشبختانه شاهد رشد بینندگان این برنامه هستیم، به گونه ای که «کافه بازی» یکی از پرطرفدار ترین برنامه‌ های شبکه دو سیماست و با حجم زیادی از پیامک و بازخورد مخاطبان در فضای مجازی روبرو هستیم. «کافه بازی» حلقه اتصال نوجوانان با تلویزیون است و ما شاهد حضور پررنگ جوانان و نوجوان در این برنامه هستیم.
برنامه «کافه بازی» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیماست که، پنجشنبه و جمعه ساعت 15:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌ رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما