امروز يك شنبه  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

گران فروشی در فروشگاه‌های زنجیره ای آری یا خیر؟

مشاهده ۱۳۰
۱۳۹۹/۱۱/۰۸- ۱۴:۲۸
برنامه «تهران 20» امشب ،چهارشنبه 8بهمن،به واکاوی موضوع گران فروشی و احتکار در برخی از فروشگاه‌های زنجیره ای کشور می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،برنامه«تهران 20» امشب میزبان محمدعلی خراسانی، نایب رئیس دوم اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره ای کشور و اکبر تقوی شوازی، مدیرکل نظارت بر شبکه‌های توزیعی سازمان حمایت از مصرف کننده خواهد بود تا در خصوص مسائل مطرح شده مبنی بر گران‌فروشی و احتکار در برخی از فروشگاه‌های زنجیره ای و سازوکار ارائه تخفیف در این فروشگاه‌ها توضیحاتی ارائه دهند. همچنین در این برنامه ارتباط تلفنی با حسین صبوری، قائم مقام فروشگاه‌های افق کوروش برقرار خواهد شد. مخاطبان برنامه «تهران 20» می توانند پیام های خود را درباره موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨٦٥٠٥٥ با ما در میان بگذارند. برنامه«تهران 20» روزهای زوج با اجرای محمد دلاوری و روزهای فرد با اجرای علی مروی از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت 20 از شبکه پنج سیما میهمان خانه‌های مردم ایران خواهد بود.

این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به تهیه کنندگی حسن نظری و با سردبیری محمد محسن فیضی پور روانه آنتن شبکه پنج سیما می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما