امروز دوشنبه  ۵ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

خادمان رسانه‌ای راهیان نور
خادمان رسانه‌ای راهیان نور

شناسایی نیروهای توانمند رسانه‌ای در دوره آموزشی «خادمان رسانه‌ای راهیان نور»

مشاهده ۲۹۹
۱۳۹۷/۱۱/۱۸- ۰۱:۵۳
تعداد بازدید:299
مجتمع شهید آوینی با همکاری سامانه کالک دوره آموزشی خادمان رسانه‌ای راهیان نور را ویژه دانشجویان علاقه‌مند به حوزه تولید برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمدصادق باطنی؛ مدیر مجتمع پژوهشی آموزشی شهیدآوینی بسیج صدا و سیما با بیان اینکه بازدید از مناطق جنگی یادآور رشادت‌ها و دلاوری‌های جوانان این مرز و بوم در دفاع از اسلام و ولایت فقیه است گفت: رسانه‌های جبهه انقلاب باید تمام تلاش خود را متوجه پوشش گسترده این حرکت عظیم کند.
باطنی در ادامه به نقش بسیج صدا و سیما به عنوان قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور در پوشش گسترده رسانه‌ای این حرکت عظیم اشاره و اظهار کرد: ما باید با ایجاد بسترهای مناسب علاوه بر پوشش مناسب رویداد‌ها و انعکاس اردوهای راهیان نور، ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها، مجاهدت‌ها و حماسه‌های دلاورمردانی که کمتر به آن توجه شده است را نیز به مردم سراسر کشور معرفی و منعکس کنیم.
مدیر مجتمع پژوهشی آموزشی شهیدآوینی بسیج صدا و سیما در ادامه با اشاره به برگزاری نخستین دوره آموزشی «خادمان رسانه‌ای راهیان نور» ویژه دانشجویان پسر، توسط این مرکز گفت: به همین منظور نخستین دوره آموزشی «خادمان رسانه‌ای راهیان نور» ویژه دانشجویان پسر با هدف آموزش اصول تولید با رویکرد مهارت‌افزایی تئوریک و عملی هنرجویان و در نهایت شناسایی نیروهای توانمند رسانه‌ای توسط مجتمع پژوهشی آموزشی شهیدآوینی بسیج صدا و سیما طراحی شده است.
وی از همکاری سامانه کالک سازمان بسیج دانشجویی در برگزاری این دوره خبرداد و تصریح کرد: در این دوره آموزشی تلاش می‌شود افراد پس از پس از طی دوره توانمندسازی، ایده‌های خلاقانه خود را برای تولیدات رسانه‌ای در مناطق جنگی با موضوع 8 سال دفاع مقدس عملیاتی کنند.
باطنی در ادامه با بیان اینکه در پایان دوره خادمان رسانه‌ای راهیان نور توسط بسیج صدا و سیما برای تولید و پخش در صدا و سیما حمایت می‌شوند، بیان کرد: اطلاعات تکمیلی و ثبت نام دوره از طریق سایت avini.irib.ir در دسترس است.
وی در پایان با بیان اینکه این دوره با همکاری سامانه کالک بسیج دانشجویی برگزار می‌شود، افزود: دانشجویان پسر که علاقه‌مند به شرکت در دوره هستند تا تاریخ 22 بهمن نسبت به ارسال رزومه‌های خودشان از طریق سایت اقدام کنند.افرادی که پذیرش شوند از ابتدای اسفندماه به دوره دعوت می‌شوند و ایده‌های خلاق خود را در بستر دوره برای راهیان نور پرورش می‌دهند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما