امروز شنبه  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

هیئت های مذهبی معنوی ترین شبکه‌های اجتماعی

مشاهده ۹۹
۱۴۰۱/۰۹/۱۹- ۱۰:۰۶

هیئت های مذهبی استان با حضور در رسانه استانی با شکری نیا مدیر کل صداوسیمای گلستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صدا و سیمای گلستان در ابتدای این دیدار گفت: امروز همه ما وارثان خون شهدایی هستیم که مظلومانه جان و مال خود را برای حفظ اسلام و اجرای فرامین امامین انقلاب اسلامی در طبق اخلاص گذاشته و آگاهانه ایستادند تا عدالت اجتماعی برقرار گردد و دست اجانب از سر نوامیس مسلمانان قطع شود.

شکری نیا، ظرفیت هیئات مذهبی را بالا توصیف کرد و ادامه داد: رسانه ملی می تواند با انعکاس برنامه‌های مختلف فرهنگی به صورت پخش مستقیم و برنامه‌های ضبط شده از این ظرفیت بزرگ در مقابله با ترفندها و توطئه‌های استکباری دشمنان استفاده کند.

وی به معرفی پیرغلامان و مداحان اشاره کرد و اظهار داشت: باید کسانی را که سالها در خدمت اهل بیت علیهم السلام بوده اند را از طریق شبکه‌های مختلف صدا و سیما معرفی کنیم و برنامه‌های معنوی آنها را برای استفاده عموم مردم پخش نماییم.

مدیر کل صدا و سیمای گلستان با بیان اینکه هیئت های مذهبی از شعائر دین هستند؛ خاطرنشان کرد: اصلاً فلسفه هیئت ها رعایت شعائر دین و جلوه دادن بیشتر و جمعیت بیشتری با خود همراه کردن است که خود این تبلیغ برای دین است و دشمن را مایوس می‌کند.

شکری نیا در پایان تصریح کرد: رسالت همه هیئت‌ها خدمت به مردم است و هر چه هیئت مردمی‌تر باشد نقش موثری در جامعه و بین مردم خواهد داشت.

در پایان این دیدار هر یک از اعضای هیئت های مذهبی استان ضمن تشکر و قدردانی از مدیر کل صداو سیمای گلستان پیشنهادات و نقطه نظر و دیدگاه‌های خود را برای تعامل هر چه بیشتر با رسانه استانی عنوان کردند.

 

تصاویر

امتیاز شما