امروز سه شنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۰

مسابقه رویش با فضایی متفاوت در شبکه آموزش/ یاوران تولید به یاری کشاورزان می آیند

مشاهده ۵۰۰
۱۳۹۹/۰۳/۰۴- ۰۰:۳۶
وزیر جهاد کشاورزی دیشب با حضور در نخستین برنامه مسابقه مهارتی «رویش» که با رویکرد کشاورزی و از شبکه هفت سیما پخش می‌شود، گفت: تولید کنندگان ما آمادگی دارند این مسابقه را به صورت عملی مانند مسابقه عصر جدید در فضاهای زیبا و جذاب با سالن‌های بزرگ کشاورزی و شیلات و دامداری و با وجود گل ها و ماهی‌های زینتی زیبا و جذاب و تنوع دامی اجرا کنند.

کاظم خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه یکی از عوامل بالابردن بهره‌وری در کشاورزی ارتقای دانش است که این امر از طریق رسانه‌ها منتقل می‌شود، افزود: شبکه آموزش و همچنین برنامه «رویش» می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و زندگی و معیشت کشاورزان را ارتقا دهد.

مسابقه مهارتی «رویش» با رویکرد کشاورزی، روزهای زوج ساعت 20 از شبکه هفت سیما پخش می‌شود.

خاوازی با اشاره به طرح یاوران تولید که در تمام استان‌ها اجرایی می‌شود، گفت: با وجود شرایط کرونایی در بخش دانش کشاورزی، طرحی را با عنوان طرح یاوران تولید ارائه کردیم که در این طرح بالغ بر 2000 نفر از اعضای هیئت علمی وزارت جهاد کشاورزی در سال جهش تولید به یاری بهره برداران می‌آیند و دانش و تجربه خود را در اختیار کشاورزان قرار می دهند.

وی در پایان اظهار داشت : امیدوارم برنامه «رویش» از این نهال کوچک محافظت کند و آن را به درختی تنومند بدل کند و به نوعی صدای کشاورزان باشد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما