امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

پخش بیش از 37 هزار دقیقه برنامه رمضانی در صداوسیمای زنجان

مشاهده ۲۶۵
۱۳۹۹/۰۳/۰۶- ۱۵:۵۵
صداوسیمای مرکز زنجان امسال در ماه مبارک رمضان برای فراهم کردن فضای شاد و توام با نشاط معنوی در سطح استان و بهره‌گیری از فرصت طلایی این ماه مبارک برای تبلیغ معارف دینی، تقویت روحیه همدلی و کمک به همنوعان و انتقال معارف ناب اسلامی در مجموع 37 هزار و 309 دقیقه برنامه فراخور این ایام تولید، تأمین و پخش کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سید محسن لطیفی، مدیرکل صداو سیمای مرکز زنجان با اعلام این خبر و تبریک ماه شوال المکرم گفت: بهره گیری از حضور کارشناسان و اساتید برجسته حوزه و دانشگاه، تعاملی بودن و استفاده از مشارکت مخاطبان در برنامه‌های مختلف، معرفی موسسات خیریه و خیرین و نیکوکاران در برنامه‌ها، انعکاس ویژه جشن گلریزان، تاکید بر مجاهدت مدافعان سلامت در برابر بیماری کووید19، مشارکت موثر در جلب کمک‌های مردمی‌برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، ارتباط با شبکه‌های سراسری، پخش زنده مراسم شب‌های قدر، پخش زنده مراسم گرامیداشت یاد شهدای سلامت و درگذشتگان بیماری کرونا و پخش زنده ویژه برنامه سحری از صحن امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان از جمله شاخص ترین برنامه‌های امسال صداوسیمای مرکز زنجان در این ماه مبارک بود.

وی اظهار داشت: شبکه اشراق با ویژه برنامه‌های افطارلیق، اوباشدانلار، بازپخش جمع خوانی قرآن در حسینیه اعظم، 30 مسجد 30 منبر، حافظان وحی، شب‌های قدر، گرامیداشت روز جهانی قدس و نماز عید سعید فطر و..... مجموعا به مدت 22 هزار و 349 دقیقه، همراه مومنان روزه دار بود و سایر  برنامه‌های معمول سیما هم در کنار ویژه‌های شبکه اشراق رنگ و بوی ماه عبادت و بندگی را به خود گرفته بودند.

مدیرکل مرکز افزود: شبکه استانی صدا هم با برنامه ریزی صورت گرفته در ویژه برنامه‌هایی مانند آیلار آیی، افطارلیق، اوباشدانلار، شریعت یولی، اسرار نماز، تکرار جزء خوانی قرآن و سایر برنامه‌های معمول و تامینی مجموعا به مدت 13 هزار و 252 دقیقه همگام با مخاطبان خود بود.

وی تصریح کرد: معاونت اطلاعات و اخبار نیز در کنار سایر معاونت تولیدی با تهیه و پخش خبرها، گزارش‌ها و تفسیرهای رادیویی و تلویزیونی، اخبار مکتوب  و ... به مدت بیش از 1707 دقیقه به ماه مبارک رمضان و موضوعات پیرامون آن پرداخت. علاوه بر این رادیو نما با تولید و بازپخش 450 اسلاید و معاونت فضای مجازی با انتشار 210 مورد ویدئو، خبر، پادکست، کلیپ و آلبوم مجموعا به مدت 13 هزار و 445 دقیقه به ماه مبارک رمضان و مناسبت‌های پیرامون آن پرداختند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما