امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

ویژه برنامه‌های صداوسیمای مرکز سمنان در سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب

مشاهده ۳۵۶
۱۳۹۹/۰۳/۱۲- ۱۳:۵۷
صداوسیمای مرکز سمنان به مناسبت سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) ویژه برنامه‌هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای مرکز سمنان در ویژه برنامه‎ای به نام «روح الله» در ساعت 21 تا 22 روزهای  13 و 14 خرداد، به بررسی ویژگی‌های شخصیتی امام خمینی (ره)، قیام 15 خرداد و سی و یکمین  سالگرد رهبر معظم انقلاب می‌پردازد.
پخش مستند سه قسمتی «روایت رهبری»، مستند دو قسمتی «آغازی بر پایان» و مستندی با عنوان «امتداد» با موضوع انتخاب حضرت آیت‎الله خامنه‎ای به عنوان رهبری انقلاب اسلامی، مستندی به‎نام «ایران شهر» با موضوع بررسی تاریخ مبارزات رهبر معظم انقلاب از نگاه چهره‌های شاخص انقلابی هم از دیگر تدارکات سیمای سمنان در این ایام است.
پخش انیمیشن «پا به پای آفتاب»، گزیده‌هایی از سخنان امام خمینی (ره) ، پخش چند کلیپ، تله فیلم «مثل یک پدر»  و «صنوبر» نیز از دیگر برنامه‌های سیمای مرکز سمنان در ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد شبکه تلویزونی سمنان به شمار می‎آیند.

تولید و پخش ویژه برنامه زنده روزهای 14 و 15خرداد از ساعت 18 تا 19:30، پخش مستند «روح الله»، پخش برنامه‌هایی با عناوین «هجرت در خرداد»، «پیر جماران»، «در سوگ آفتاب»، «آغاز» و «یک روز یک انقلاب»  نیز از ویژه برنامه‌های صدای مرکز سمنان در این ایام است.

معاونت فضای مجازی مرکز سمنان هم این تولیدات را به مناسبت  ایام 14 و 15 خرداد تهیه و تولید کرده است:

طراحی و انتشار 7 قسمت مسابقه با عنوان «راه نما» با همکاری بسیج هنرمندان و بسیج رسانه استان برگرفته از وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره) در فضای مجازی، انتشار 4 کلیپ تصویری و 5 عکس نوشت و استوری اینستاگرام، یک قسمت موشن کمیک،  2 قسمت اینفوگرافی و 3 قسمت پادکست.

معاونت خبر مرکز سمنان نیز ضمن پوشش خبری برنامه‌های سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مناطقی از استان که با توجه به پروتکل های بهداشتی برگزار می‎شود، گزارش‎‌هایی با موضوع اندیشه و کلام امام خمینی (ره)  را تهیه و پخش می‎کند.

  

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما