امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

«ایلدا» از جمعه روی آنتن شبکه یک سیما

مشاهده ۲۱۵۶
۱۳۹۹/۰۷/۰۱- ۱۳:۰۹
هم زمان با هفته دفاع مقدس، مجموعه تلویزیونی «ایلدا» از جمعه 4 مهر از شبکه یک سیما پخش می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال «ایلدا» با موضوع اتحاد و حماسه مردان و زنان عشایر مرزنشین در برابر متجاوزان به خاک این مرز و بوم و قصه ایستادگی و ایثار آن‌ ها از سال‌ 58 تا 59 ساخته شده است. این سریال از جمعه 4 مهر هر شب روی آنتن می رود و پنجشنبه‌ها خلاصه یک هفته آن ، نمایش داده می‌شود.
در این سریال مجید مظفری در نقش (صالح خان)، پوریا پورسرخ نقش (ایرج)، فاطمه گودرزی نقش (دا گل) و جعفر دهقان نقش (استوار کاکاوند) را ایفا می‌ کنند.
کاظم هژیر آزاد، کوروش سلیمانی، امیر محمد زند، مینا نوروزی فرد، غلامرضا علی اکبری، سینا رازانی، مهدی صبایی، شهین تسلیمی، مسعود چوبین و رضا نجفی از جمله بازیگران دیگر این سریال هستند.
محمدرضا نجفی مدیرتولید، مصطفی احمدیان مدیرتصویربرداری، مجتبی طاهرخانی مدیر برنامه ریزی، محمدرضا قومی طراح گریم، محمدحسین غفاری مدیر صدابرداری، رضا حاجی درویش طراح صحنه، رضا خسروی آهنگساز، سعید یاسی پور تدوینگر، محمد حسین صادقی صداگذار و علی شعبانی عکاس و فیلمبردار پشت صحنه این سریال است.
سریال«ایلدا» به تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی و کارگردانی راما قویدل کاری از مرکز سیما فیلم است که در 24 قسمت 45 دقیقه ای از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

ویدئوها

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما