امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲

بازگشت دوباره «رادیو هفت» به آنتن شبکه هفت سیما

مشاهده ۷۵۹
۱۳۹۹/۰۹/۳۰- ۰۹:۵۴

فصل جدید برنامه«رادیو هفت» به منظور ایجاد آرامش بین مخاطبانش در روزهای پر اضطراب کرونایی و توجه ویژه به زبان و ادبیات فارسی با متن خوانی هنرمندان از منزلشان روی آنتن شبکه هفت سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو هفت از آن جمله از برنامه‌ های تلویزیونی است که در زمان پخش با توجه به قالب ترکیبی و عامه پسندش با همراهی مخاطبان رو به رو بوده است و در این بین حالا خبر بازگشتش به جدول پخش شبکه آموزش همزمان با شب یلدای متفاوت قرن می تواند خبر خوبی برای هواداران این برنامه باشد.
«رادیو هفت» از برنامه‌ های پرمخاطب سیما در حالی در شب یلدا به آنتن سیما برمی‌گردد که با توجه به شیوع بیماری کرونا، هنرمندان به استودیو نمی‌آیند و متن‌‌هایشان را در منازلشان می‌ خوانند.
هدف اصلی برنامه «رادیو هفت» ایجاد آرامش بین بینندگانش است. در حوزه ساختار برنامه، تغییری پیش آمده که پیامد اجباری و تحمیل شده دوران کرونا است از این رو در این برنامه سعی شده است با حفظ همان ضرباهنگ و قالب پیشین، بخش متن‌ خوانی در استودیو حذف شود.
«رادیو هفت» در ویژه برنامه سه ساعته شب یلدای خود با اجرای منصور ضابطیان و رشید کاکاوند پخش خواهد شد تا مردمی‌ که امسال در شب یلدا باید در خانه بمانند و رفت و آمدها را کم کنند، با «رادیو هفت» در ساعت 22 و بخش‌های سرگرم‌کننده‌اش همراه باشند.
پس از شب یلدا این برنامه در روزهای عادی از شنبه تا پنجشنبه با 7 یا 8 آیتم ویژه روی آنتن می رود.
«رادیو هفت» با رویکرد توجه ویژه‌ به زبان و ادبیات فارسی، توجه ویژه ای به حفظ رسم الخط فارسی دارد. این برنامه با توجه به اقبال مخاطبان از حضور چهره‌ ها، به سراغ هنرمندان توانمند می روند و هنر آنان را به مردم ارائه می‌کنند.

امتیاز شما