امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

رونمایی از یک اثر حماسی در رسانه ملی با نوای نوحه‌ خوان جبهه‌ ها+نماهنگ

مشاهده ۱۲۹۰
۱۳۹۹/۱۰/۱۴- ۱۵:۰۰

در نخستین همایش علمی رسانه و مکتب سلیمانی، سرود «ملت بیدار و قوی» با صدای حاج صادق آهنگران، تولید صدا و سیمای مرکز خوزستان رونمایی و بر روی صحنه اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نخستین همایش علمی رسانه و مکتب سلیمانی پیش از ظهر امروز در مرکز همایش‌های رسانه ملی برگزار شد.
در این همایش رئیس رسانه ملی و معاونان، مسئولان عالی‌ رتبه، استادان صاحب‌ نام و پژوهشگران برتر و زینب سلیمانی، فرزند شهید سپهبد سلیمانی و فرزندان و خانواده دیگر شهدای شاخص همچون شهید فخری‌ زاده حضور داشتند.
علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما، سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی، سردار سرلشکر یحیی رحیم صفوی، رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس از سخنرانان مراسم افتتاحیه بودند.
از جمله بخش‌های این همایش، رونمایی از سرودی حماسی تولید صداوسیمای مرکز خوزستان بود؛ سرودی با عنوان «ملت بیدار و قوی» که با صدای حاج صادق آهنگران و بر اساس یکی از ملودی‌ های حماسی در صدا و سیمای این مرکز تولید شده است.
همزمان با اجرای صحنه‌ ای این سرود در سالن مرکز همایش‌ های سازمان صداوسیما، تصاویر مربوط به نماهنگ این اثر نیز از نمایشگرهای موجود و شبکه‌ های تلویزیونی و فضای مجازی برای حاضران و مخاطبان به نمایش درآمد.
محتوای سرود، تجدید میثاق با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است و در سرایش آن از بیانات رهبر معظم انقلاب به ویژه در حوزه فرهنگ مقاومت و ملت بیدار و قوی ایران استفاده شده است.

ویدئوها

امتیاز شما