امروز پنج شنبه  ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقالب اسلامی ایران
به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقالب اسلامی ایران

شکوه فجر در قله دنا

مشاهده ۱۷۵
۱۳۹۹/۱۱/۱۴- ۱۰:۰۷
تعداد بازدید:175
صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در 12هزار دقیقه به استقبال رویداد عظیم چهل و دومین سالگرد پیروزی انقالب اسلامی ایران می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به‎مناسبت فرارسیدن چهل‎ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ و ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی{راحل) 12 هزار دقیقه به این رویداد عظیم می‌پردازد.

شبکه استانی دنا باهدف تبیین و تحلیل زوایای آشکار و ناپیدای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی‌با تولید و پخش برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، گزارش و برنامه‌های خبری و تولیدات فضای مجازی رویکرد برنامه‌های خود را به چگونگی شکل گیری انقلاب اسلامی اختصاص داده است.
سیمای شبکه استانی دنا در برنامه«من ایرانیم» استودویوی اختصاصی «میدان انقلاب» خود را همگام با حضور مردم و مسئولان در استودیو در اقدامی جالب از تمام مناطق 13گانه شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد گروه سرود مدارس تمام مناطق استان در برنامه حضور پیدا می‌کنند و به اجرایی سرودهای انقلابی خود می‌پردازند و دانش آموزان و جوانان با حضور در برنامه از اهمیت چهل‎ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌هرشب به طور زنده از ساعت 21 هر شب تا پایان دهه شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی‌به مدت 75 دقیقه برنامه بروی انتن می‌برد با رعایت پروتکل های بهداشتی بروی آنتن می‌برد. برنامه«من ایرانیم» از 12 تا 22 بهمن ماه هر شب به 70دقیقه از سیمای دنا به طور زنده برای هم استانی‌ها بروی آنتن می رود. تشریح رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی‌ با موضوع «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» با استفاده از گرافیک و طراحی جذاب و در ساختار موشن گرافیک و اینفوگرافیک، سخنان شهید حاج قاسم سلیمانی درباره پاسداری از کیان ایران اسلامی، انعکاس مراسم و جشن‌های استانی ویژه دهه فجر، دعوت از خانواده‌ها و فعالان انقلابی در برنامه‌ها، نشان دادن شورو شوق مردم استان در استقبال از دهه مبارک فجر، گزارش و مصاحبه، اصناف و بازاریان، جوانان و تحصیلکرده‌ها، علما و اندیشمندان، عشایر و روستائیان مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد، مستند گزارشی از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در استان در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و زیربنایی استان در برنامه‌های پرمخاطب رادیویی و تلویزیونی از مهم ترین اقذمات شبکه استانی ذنا در ایام دهه فجر است.
رادیودنا به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ باپحش برنامه‌های تاریخی و مفرح به استقبال سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می رود. رادیو دناچهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ برنامه‌های متفاوتی را برای مخاطبان و شنوندگان هم استانی تدارک دیده است. برنامه «من ایرانی ام» به مدت یک ساعت هر شب از ساعت 20 تا 21 هرشب به صورت زنده با راه اندازی استودیوی «صدای انقلاب» برنامه‌های متفاوتی از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که در این خطه انجام داده است به روی آنتن می‌رود. در برنامه من ایرانیم تاریخچه خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران را در استان کهگیلویه و بویراحمد برای مخاطبان و نسل‌های جدید جامعه بیان می‌کند. در این برنامه شاد و پر مخاطب برنامه تاریخچه راهسازی در استان کهگیلویه و بویراحمد، تاریخچه درمانی در استان، تاریخچه ارتباطات رادیویی و تلویزیونی در استان تاریخچه آسفالت جاده سازی در استان کهگیلویه و بویراحمد که در یک بن بست جاده ای قرار داشت برای مردم و مخاطبان بازگو می‌شود در این برنامه پرمخاطب به تاریخ راهسازی در استان اشاره می‌کند، احداث جاده یاسوج سمیرم، جاده یاسوج-بابامیدان، جاده یاسوج شیراز، جاده یاسوج و اقلید جاده، یاسوج پاتاوه که همه این خدمات از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی‌بوده و برای مردم بازگو می‌شود. لازم به یادآوری است استان کهگیلویه و بویراحمد پیش از انقلاب حتی یک وجب راه ارتباطی و جاده مساعد به استان‌های همجوار نداشت که همه این موارد به برکت انقلاب اسلامی در استان شکل گرفته است. پخش موسیقی شاد و مفرج با حضور خوانندگان محلی و کشوری از حال هوای این برنامه شاد و مفرح است که برای مخاطبان رادیو محلی هم استانی‌ها و رادیوی‌های سراسری به طور زنده پخش می‌شود. تهیه کنندگی این برنامه را فریبا پورعلی برعهده دارد صدای شبکه استانی دنا در ساختار های متنوع و گوناگون با هدف ایجاد نشاط و بازگویی تاریخ انقلاب اسلامی متناسب با سنین محتلف، تحولات استان در انقلاب 57، خاطرات مبارزان و شخصیت های انقلابی، سرود و آهنگ هابی انقلابی، با هدف بیان خاطرات فعالان انقلابی، ارتباط زنده با گزارشگران و خبرنگاران مستقر در شهرستان‌های استان، نمایش‎های کوتاه رادیویی در برنامه‌ها، با هدف انعکاس مراسم و حضور پرشور مردم شهرستان‎ها استان با رعایت دستور العمل های بهداشتی ستادملی مبارزه با کرونا برای شنوندگان پخش می‌کند.
پوشش خبری جشن‎ها، ارتباط زنده با شبکه‌های سراسری، پوشش زنده از پویش مراسم راهپیمایی 22 بهمن در استان ، پوشش خبری جلسات ستاد دهه فجر استان، آماده‎سازی تیم‎های خبری در شهرستان‌ها و مرکز استان برای پوشش برنامه‌های دهه فجر، مصاحبه با اقوام مختلف استان در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، دعوت از کارشناسان و مدیران ارشد استان در برنامه‌های خبری در خصوص افتتاح یا کلنگ زنی طرح های عمرانی در دهه فجر و ... از برنامه‌های واحد خبر شبکه دنا در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی‌به‎شمار می‎آید.
معاونت فضای مجازی این مرکز نیز به مناسبت گرامیداشت دهه فجر تولید پوستر، اینفوگرافیک، عکس نوشت، ویدئوگرافی، تولید و تأمین موسیقی تصویر و فتوکلیپ و پیام‎رسانی برای چهل‎ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ برنامه‌های ویژه ای تدارک دیده است.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما