امروز چهارشنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

دو خبر آموزشی از صداوسیمای مرکز زنجان

مشاهده ۱۴۱
۱۳۹۹/۱۱/۱۶- ۱۰:۵۷
دوره‌های آموزشی «اصول و مفاهیم نظارت و ارزیابی برنامه‌های شاخص رادیو» و «طراحی و نویسندگی در رادیو» در صداوسیما مرکز زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دوره یکروزه آموزش طراحی و نویسندگی در رادیو را معاونت صدای مرکز زنجان برگزار کرد. در این دوره آموزشی که نویسندگان، تهیه کنندگان و گویندگان حوزه صدا حضور داشتند، آقای شعر دوست، مباحثی مانند شناخت اصول و قواعد نوین نویسندگی و طراحی، ساده نویسی، مخاطب شناسی و قواعد نگارش را درس داد و علاوه بر این، برنامه‌های خانواده، سلام زنجان و شریعت یولی هم نقد و بررسی شدند.

دوره آموزش «اصول و مفاهیم نظارت و ارزیابی برنامه‌های شاخص رادیو» هم با هدف ارتقای نگرش فراگیران و دستیابی به فهم و زبان مشترک و هماهنگی در شاخص ها برای رسیدن به استانداردهای رسانه ملی در صداوسیمای مرکز زنجان برگزار شد. این دوره به همت آموزش سازمان و مدیریت اداری مرکز زنجان به مدت 24 ساعت در سه روز برگزار شد.

در این دوره آموزشی مفاهیم، شاخص ها و کیفیت محصولات رسانه ای، تعاریف، اصول و ویژگی‌های نظارت و ارزیابی و تحلیل محتوای رسانه ای  تشریح شد و حاضران انواع نظارت و ارزیابی، شاخص های عمومی نظارت، اشکالات نظارتی برنامه‌های رسانه، تشخیص اشکالات پخش برنامه‌های رادیویی شاخص، چارچوب رسانه ای، ممیزها و خطوط قرمز آن و عوامل و شاخص های کلیدی موثر بر کیفیت برنامه‌ها را فرا گرفتند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما