امروز دوشنبه  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

راویان واقعه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گوش به زنگ می‌شوند

مشاهده ۱۵۹
۱۳۹۹/۱۲/۰۹- ۰۹:۲۷
سازندگان سریال «روزهای ابدی»یکشنبه 10اسفند در امور مخاطبان روابط عمومی صداوسیما پاسخگوی تماس‌های مردمی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سریال که روایتی از مبارزانی بود که در سال های انقلاب تلاش کردند حکومت پهلوی را سرنگون کنند و پس از پیروزی انقلاب  نیز از جان و دل مایه گذاشتند تا ریشه استبداد را که د رلانه جاسوسی هنوز جان داشت و ده‌ها عملیات براندازانه را برای شکست انقلاب اسلامی طراحی کرده بود خشک کنند.

سریال«روزهای ابدی» که پخش آن از ابتدای زمستان از شبکه یک آغاز شد، در ایام دهه فجر واقعه تاریخی لانه جاسوسی آمریکا را روایت کرد و با پیروزی جوانان ایران اسلامی در تسخیر این سفارت و بیرون راندن دشمنان از کشور، به پایان رسید.

جواد شمقدری نویسنده و کارگردان، محسن علی اکبری تهیه کننده، احمد نجفی، رحیم نوروزی، کیمیا اکرمی و امین اسکندریان از بازیگران این سریال یکشنبه 10 اسفند از ساعت 11تا 12 در امور مخاطبان اداره کل روابط عمومی رسانه ملی آماده شنیدن نظرهای مردم درباره این سریال هستند.  علاقمندان برای ارائه نظرها پیشنهادها و انتقادات درباره این سریال می توانند از سراسر کشور با شماهر تلفن 162 تماس بگیرند. ضمنا نشست خبری این سریال پس از پاسخگویی از ساعت 12تا 13 برگزار خواهد شد که به طور زنده از پایگاه اطلاع رسانی سازمان صداوسیما پخش می‌شود.    

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما