امروز چهارشنبه  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

آخرین وضعیت مذاکرات برجام زیر ذره بین پرس تی وی

مشاهده ۵۵
۱۴۰۰/۰۲/۰۷- ۱۳:۵۴
برنامه «ایران امروز» (Iran Today) شبکه پرس تی‌ وی، سه شنبه 7 اردیبهشت به سراغ آخرین وضعیت مذاکرات احیای برجام می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه«ایران امروز» این هفته به مباحثی از جمله تاکیدات مقام معظم رهبری درباره مذاکرات برجام و لزوم برداشته شدن همه تحریم ها در گام اول و سپس راستی آزمایی از سوی ایران و بازگشت به تعهدات برجامی و همچنین عدم پذیرش هیچ گونه تعهدی فراتر از آنچه در برجام آورده شده ، اختصاص دارد.

این برنامه محتوای کنفرانس توجیهی وزارت امور خارجه آمریکا با خبرنگاران، که با شرکت یک مقام ارشد این وزارت بدون افشای نام او برگزار شده، را مرور می‌کند.

همچنین در برنامه«ایران امروز» اصرار وزارت خارجه آمریکا مبنی بر تقسیم بندی تحریم‌ ها در سه بخش تحریم هایی که اکنون آمادگی برداشتن آنها را دارند، تحریم هایی که برای لغوشان باید مذاکره شود و تحریم هایی که به هیچ وجه برداشته نخواهند شد، واکاوی می‌شود.

دکتر حسین کنعانی مقدم ، تحلیلگر سیاسی، دکتر محمدحسن قدیری ابیانه، کارشناس سیاسی و سفیر اسبق ایران در مکزیک و دکتر حسن بهشتی پور ، کارشناس مسائل سیاسی مهمانان این هفته برنامه«ایران امروز» هستند.

لیلا فرامرزی، مجری این برنامه، ضمن مرور محورهای مهم کنفرانس تلفنی مقام وزارت خارجه آمریکا، آخرین وضعیت مذاکرات برجام و تحریم هایی که فعالیت های اقتصادی ایران را دچار مشکل کرده است، را در گفت و گو با آنها به نقد و بررسی می‌گذارد.

برنامه«ایران امروز» به تهیه کنندگی ساتراپ شجاعی، سه شنبه ساعت 24 به وقت تهران از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود و تکرار این برنامه چهارشنبه ساعت 5، 12 و 16، پنجشنبه ساعت 7 و 19 و جمعه ساعت 16 روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما