امروز جمعه  ۲۶ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

بازگشت «دست انداز» به شبکه نسیم از عید فطر

مشاهده ۱۸۵
۱۴۰۰/۰۲/۲۰- ۱۴:۳۸
همزمان با عید سعید فطر مجموعه طنز «دست انداز» از شبکه نسیم روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سعید عباسی، تهیه کننده این مجموعه با بیان اینکه ۸۰ درصد این مجموعه ضبط شده است، خبر داد: فصل جدید طنز تلویزیونی دست انداز به کارگردانی شهاب عباسی و نویسندگی حمزه صالحی با ساختاری متفاوت و جدید در ۶ آیتم هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

وی افزود: فصل جدید این برنامه با ۱۵ قسمتی که در ایام نوروز ۱۴۰۰ به روی آنتن رفت، تفاوت دارد و اساس این سری، تقلید طنز گونه از آثار هنری دیگر است که داستانک این برنامه با بازی شهاب عباسی، طنز هایی پیش روی مخاطبان قرار می دهدکه بسیار جذاب خواهد بود.

وی در خصوص محدودیت های طنز پردازی گفت: در فصل جدید محدویت طنز پردازی نداشتیم و توانستیم به لحاظ موضوع و شکل طنز، پیشرو باشیم.

تهیه کننده دست انداز در خصوص بازخوردهای برنامه در ایام نوروز اظهار داشت: فصل جدید این برنامه برگرفته از نقد و حمایت هایی است که مخاطبان از این برنامه داشتند و ما را به سمت و سویی سوق دادند که حاصلش در فصل جدید به نمایش در می آید.

وی ادامه داد: در فصل جدید این برنامه بازیگرانی از جمله ساناز سماواتی، اردشیر منظم و ... به این مجموعه اضافه شده اند؛ همچنین بازیگرانی که تا کنون در این مجموعه نقش آفرینی کرده اند، حضور خواهند داشت.

علاقمندان می توانند از پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم به تماشای «دست انداز» بنشینند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما