امروز پنج شنبه  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

دکتر علی عسکری در آیین قدردانی از تیم ملی فوتبال کشورمان که توانست دیشب با پیروزی بر عراق به عنوان تیم اول گروه خود به مرحله بعدی بازی‌های انتخابی جام جهانی صعود کند، گفت: رسانه ملی به عنوان یار دوازدهم هر لحظه در کنار شما بود و با بازتاب تلاش‌های‌تان، قلب ملت ایران را در کنار شما قرار می‌داد تا با دعاهای خیر خود، برای موفقیت تیم ملی فوتبال همراه‌ و یاورتان باشند.
شبکه‌های استانی صداوسیما برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی را برای به تصویر کشیدن شکوه حضور و حماسه مردمی در انتخابات 28 خرداد به‌صورت زنده روی آنتن می‌برند.
تیم ملی فوتبال کشورمان پس از بازگشت به کشور، به مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما آمد تا در آیین استقبال و تجلیل از این تیم شرکت کند.
بیش از 843 ساعت ویژه‌برنامه رادیویی و تلویزیونی به مناسبت دهه کرامت از آنتن رسانه ملی پخش می‌شود.
پخش برنامه‌های تبلیغات قانونی نامزدها امروز در شبکه‌های صداوسیما به پایان می رسد. برنامه‌هایی تولید و پخش ان‌ها بلافاصله پس از احراز صلاحیت 7نامزد انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد و با تنوعی خاص مطابق مأموریت هر یک از شبکه‌ها روانه آنتن شد.
رئیسی در حاشیه ضبط برنامه‌ «آگاهانه» شبکه خبر، گفت: در شرایط کرونایی رسانه ملی اصلی ترین محمل برای تبلیغ نامزدها و رساندن نظر نخبگان به مردم بود.
با نزدیک شدن به پایان زمان تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری آخرین برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها از سیما، امروز 4شنبه 26 خرداد روانه آنتن می‌شود.
زاکانی پس از حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری از تلاش رسانه ملی در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.
«صبح آخرین روز» سریالی است که این روزها از شبکه دو سیما پخش می‌شود؛ مجموعه‌ای تلویزیونی با موضوع زندگی شهید مجید شهریاری، دانشمند هسته‌ای کشورمان که در صدا و سیمای زنجان تولید شده‌است.
سید عباس فاطمی، رئیس ستاد انتخابات معاونت امور استان‌ها در یادداشتی که در شماره اخیر هفته نامه سازمان چاپ شده است درباره نقش آفرینی رسانه ملی در مقاطع حساس کشور سخن گفته است.
علی رضا زاکانی برای حضور در گفت وگوی ویژه خبری به جام جم آمد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیت رئیس ستاد حفظ و ترویج زبان و ادب فارسی در رسانه ملی قدردانی کرد.
مهرعلیزاده پس از حضور در گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو در جمع خبرنگاران عملکرد رسانه ملی را در انعکاس برنامه‌های داوطلبان ریاست جمهوری خوب ارزیابی کرد.
فیلم مستند «باوانی» از تولیدات صدا و سیمای ایلام، جایزه بهترین فیلم مستند سال 2021 جشنواره «بلک بورد هندوستان» را از آن خود کرد.
در آخرین روز از پخش تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در شبکه‌های استانی صداوسیما، ۸۱ شبکه تلویزیونی و رادیویی استانی و محلی به صورت همزمان رأس ساعت ۱۶:۳۰ اقدام به پخش برنامه‌های تبلیغی هفت نامزد ریاست جمهوری در استان‌های مختلف می‌کنند.
دکتر علی عسکری در آیین قدردانی از تیم ملی فوتبال کشورمان که توانست دیشب با پیروزی بر عراق به عنوان تیم اول گروه خود به مرحله بعدی بازی‌های انتخابی جام جهانی صعود کند، گفت: رسانه ملی به عنوان یار دوازدهم هر لحظه در کنار شما بود و با بازتاب تلاش‌های‌تان، قلب ملت ایران را در کنار شما قرار می‌داد تا با دعاهای خیر خود، برای موفقیت تیم ملی فوتبال همراه‌ و یاورتان باشند.
آنتن انتخاباتی رادیو فرهنگ جمعه ۲۸ خرداد ماه از ۶ صبح تا ساعت ۲۴ با برنامه «برگ برنده» همراه شنوندگان است.
در برنامه پنج‌شنبه نیستان بخش‌هایی چون گفتگو با استاد حیدر سلمانی، از معروف ترین نوازندگان ساز نی‌انبان، معرفی آلبوم «بی‌محابا» با صدای محمد معتمدی و بداهه‌نوازی آموزشی استاد کیوان ساکت را بشنوید.
برنامه «برای وطنم» به طور زنده جمعه 28 خرداد از ساعت 7 تا 24 بامداد از سیمای شبکه آفتاب، روی آنتن می رود.
تیم ملی فوتبال کشورمان پس از بازگشت به کشور، به مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما آمد تا در آیین استقبال و تجلیل از این تیم شرکت کند.
شبکه قزوین با برنامه‌های «شکوه حضور» و «برگه‌های سرنوشت» حضور حماسی مردم استان قزوین در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا را انعکاس می‌دهد.
شبکه‌های استانی صداوسیما برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی را برای به تصویر کشیدن شکوه حضور و حماسه مردمی در انتخابات 28 خرداد به‌صورت زنده روی آنتن می‌برند.
مشارکت گسترده بانوان در انتخابات شوراهای شهر و روستا، موضوع مورد بحث برنامه امشب «ایران تنتخب» شبکه العالم است.
با دوبله مجموعه تلویزیونی «فوق لیسانسه‌ها» کاری از سروش صحت به زبان کردی، این سریال هر شب مهمان خانه‌های مخاطبان کردزبان شبکه سحر است.
شبکه پرس تی‌وی تمامی مراحل برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به شکل زنده، ویژه و کامل پوشش می‌دهد.
شبکه استانی فارس سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی‌شهر و روستا در استان فارس را از بیش از صد نقطه استان پوشش رسانه ای می دهد.
برنامه «۱۴ اینچ» شبکه آی‌فیلم این هفته به مرور سریال خاطره‌انگیز «پهلوانان نمی‌میرند» می‌پردازد.
صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در بیست و هشتم خرداد همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی‌شهر و روستا برنامه‌های ویژه ای برای بینندگان و شنوندگان خود پخش می کند.
برنامه «از قلم افتاده» (Under Reported) شبکه پرس تی‌وی به موضوع محروم کردن مردم یمن از نیازهای اولیه غذایی توسط تجاوزگران سعودی می پردازد.
شبکه هیسپان تی وی با پخش مستندی با عنوان «بازماندگان رهاشده» به موضوع بحران تجاوز جنسی در انگلیس و واکاوی دلایل افزایش موارد تجاوز در طی سال های اخیر می‌پردازد.
برنامه‌های تبلیغی هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قالب ۲۱۰ برنامه روی آنتن صدا و سیمای مراکز می‌رود.
دومین نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی در خصوص برنامه‌های رمضانی صداوسیما منتشر شد و بر اساس آن، 81.7 درصد بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های تلویزیون، «احضار» شبکه یک و «یاور» شبکه سه به ترتیب با 49.7 و 49.3 درصد مخاطب و رضایت 68.9 و 81.3 درصد در حد زیاد در رتبه‌های اول و دوم سریال‌های رمضانی قرار گرفتند.
رئیس رسانه ملی صبح امروز با حضور در بخش‌های مختلف سازمان که در تبلیغات انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری فعال هستند، در جریان آخرین اقدامات و برنامه ریزی‌ها قرار گرفت.
ستاد انتخابات رسانه ملی اعلام کرد نخستین مناظره سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فردا (۱۵ خرداد) ساعت ۱۷ آغاز می‌شود.
فصل چهارم سریال «از سرنوشت» در رباط کریم در مرحله تصویربرداری لست و تاکنون ۳۰ درصد از کار جلوی دوربین رفته است.
روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به برگزاری سومین و آخرین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم در روز شنبه ۲۲ خرداد اعلام کرد: موضوع این مناظره بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته «دغدغه‌های مردم» خواهد بود.
سیدامیرحسین قاضی زاده‌هاشمی‌برای ضبط اولین برنامه انتخاباتی قانونی خود وارد مجموعه جام جم سازمان صدا و سیما شد.
روابط عمومی رسانه ملی برخی خبرهای منتشر شده در رسانه‌ها درباره ساعت برگزاری مناظره‌ها را نادقیق دانست.
رئیس سازمان صداوسیما در دیدار با رئیس فدراسیون و برخی اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان، بر حمایت همه جانبه رسانه ملی از تیم ملی فوتبال تأکید و تصریح کرد: از اینکه با تمام وجود تلاش می­ کنید تا مردم را خوشحال کنید، بسیار سپاسگزارم و بر خود وظیفه می­ دانیم بدون هیچ حد و مرزی از شما در این مسابقات حساس حمایت کنیم.
سیدابراهیم رئیسی امشب برای شرکت در گفت وگوی ویژه خبری به ساختمان شیشه ای آمد.
سیدامیرحسین قاضی زاده‌هاشمی جوانترین نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در استودیوی 13 سیما حاضر شدو در برنامه «رئیس جمهور» رو به دوربین از برنامه‌هایش با مردم سخن گفت.
دکتر علی عسکری درگذشت مسعود بهبهانی نیا نویسنده پیشکسوت سریال های تلویزیونی را تسلیت گفت.
80 فیلم در روزهای سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب، قیام تاریخی 15 خرداد و سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) از شبکه های سیما روانه آنتن می شوند.
برنامه‌های تبلیغاتی هر 7 نامزد ریاست جمهوری امروز 20 خرداد روی آنتن می رود.
سعید جلیلی برای گفت و گو با مردم درباره برنامه‌هایش برای جوانان وارد استودیوی برنامه «صدای جوان شد.