امروز دوشنبه  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

بازدید مدیر شبکه پنج سیما از جشن رمضان

مشاهده ۹۴
۱۴۰۰/۰۲/۲۱- ۱۲:۲۹
مدیران شبکه پنج سیما و برخی از مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) از پشت صحنه برنامه جشن رمضان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،در بیست و هفتمین روز ماه مبارک رمضان ، مدیر شبکه پنج سیمابه همراه مدیر کل کمیته امداد استان تهران و روابط عمومی‌کمیته امداد از پشت صحنه برنامه «جشن رمضان» بازدید کردند.

مهندس اشناب مدیر شبکه پنج در این دیدار درباره ارزیابی شبکه از کیفیت برنامه جشن رمضان ۱۴۰۰ گفت: متاسفانه امسال حضور و نفس های گرم مردم را در فضای برنامه نداشتیم و  امیدواریم هرچه زودتر تمامی مردم ایران و جهان بدون ماسک نفس بکشند. وی افزود: شبکه پنج شبکه ای کاملا مردمی‌بوده است، برنامه جشن رمضان هم آئینه ای است تا مردم خودشان را در آن ببینند، فضائل و مهربانی‌های ذاتی خود را در بیان و چهره هم نوعان خود نظاره گر باشند. قطعا دوره‌هایی که مردم هم در برنامه حضور داشتند دوره‌های درخشانی بوده، اما امسال هم با تلاشی که تیم تهیه، سردبیری و همکاران کمیته امداد انجام دادند، از بین بانک 6 هزار نفره، افرادی را معرفی کردند که انرژی بهتری داشتند و مردمی تر بودند.مدیر شبکه پنج تاکید کرد: جشن رمضان ۱۴۰۰ تلاش فکری زیادی داشت، با اینکه مردم در این برنامه حضور نداشتند اما رویکرد اصلی شبکه که مردم محور است کاملا در فضای آن حس شد.

سید ابوالفضل پرپنچی مدیر کل کمیته امداد استان تهران هم پس از بازدید از پشت صحنه جشن رمضان گفت: بحث اعتمادسازی و تبلیغات یکی از موضوعاتی است که میتواند در افزایش خیران تاثیر گذار باشد و به این منظور هم، رسانه بهترین ابزار برای کمک است و  از آنجایی که در این چندسال پوشش رسانه ای خوبی اتفاق افتاده و پویش های مردمی در فضای مجازی هم جا افتاده است،و نسبت به سال های گذشته رشد خوبی داشته است. وی درباره نقش برنامه جشن رمضان در معرفی خیران و کمک به نیازمندان افزود: این جشن  توانسته، قوام بیشتری داشته باشد و یک برنامه جا افتاده بین آحاد مردم است، به طوری که تا اسم ماه رمضان می آید مردم یاد جشن رمضان می افتند.

 جشن رمضان ۱۴۰۰ به تهیه کنندگی کاوه امیری و سردبیری فرزانه پزشکی، کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که در شب های ماه مبارک رمضان ساعت ۲۱:۳۰ تقدیم حضور بینندگان می‌شود. 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما