امروز پنج شنبه  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

با «سرزمین من» به اکنون و گذشته سفر کنید

۱۴۰۰/۰۲/۲۲- ۰۶:۲۴
اهمیت مشاوره در کرونا، استقلال بحرین از ایران، اولین آیین نامه راهنمایی و رانندگی در ایران و انتخابات از جمله مباحثی هستند که امروز در برنامه«سرزمین من» رادیو فرهنگ مطرح می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «سرزمین من» چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت، به اهمیت مشاوره گرفتن در کرونا، که مساله بسیار مهمی است و با سلامت افراد جامعه ارتباط مستقیم دارد، می‌پردازیم.

کرونا مسائل اقتصادی را که زیربنای مسائل روانی، اجتماعی است، تحت تاثیر قرار داده، از سوی دیگر مساله بیکاری در خانواده‌ها مطرح است. در چنین شرایطی به خاطر تعطیلی مدارس و آنلاین شدن آموزش ها، فرزندان نیز خانه نشین و به گروه مادر و پدران بیکار اضافه شدند، در صورتی که آموزش آنلاین نیاز به زیرساخت و ابزار و وسایل خاص خود دارد که تامین آن از عهده والدینی که از نظر اقتصادی وضعیت خوبی ندارند، خارج است.
همچنین نوجوانان به دلیل قرارگیری در سن حساس نوجوانی و به دلیل آموزش های آنلاین با فضای مجازی مواجه شده و مسائل جدیدی پیش روی شان قرار گرفته است، آنها به دنبال گم گشته‌ های ذهنی شان، وارد فضای مجازی شده و با مسائلی مثل برقراری ارتباطات اشتباه و قلدری‌ ها در فضای مجازی رو به رو شدند،  همه این‌ها باعث افزایش تنش های روانی میان نوجوانان و خانواده‌ هایشان شده است که مشاوره تاثیر زیادی در حل مشکلات خانواده‌ها دارد. در بخش تاریخی برنامه «سرزمین من» استقلال بحرین از ایران با تایید سازمان ملل متحد در سال 1349 و همچنین اولین آیین نامه راهنمایی و رانندگی در ایران بررسی می‌شوند.
انتخابات ۲۸ خرداد و حضور و همبستگی مردم در آن و متن امام زمانی هرگز رهایم مکن از استاد خلیلی از بخش های دیگر برنامه هستند.
برنامه «سرزمین من» به تهیه کنندگی امیررضا راز ساعت ۱۲:۴۵ از رادیو فرهنگ به سمع مخاطبان می رسد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما