امروز دوشنبه  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

انتظارات مردم خوزستان از رئیس جمهور آینده

مشاهده ۷۳
۱۴۰۰/۰۲/۲۲- ۰۹:۱۹
شبکه تلویزیونی خوزستان با توجه به در پیش بودن سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و همزمان با آن انتخابات شوراهای شهر و روستا، برنامه‌های مختلفی را با رویکرد افزایش آگاهی و بصیرت، تشخیص درست، انتخاب اصلح، تشویق و ترغیب جامعه به حضور حداکثری تولید کرده است.
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به همین منظور برنامه«گام نو» به تهیه کنندگی عزت رضایی با مدت زمان ۴۰ دقیقه جمعه‌ها، ساعت ۲۳ و ۲۰ دقیقه  پخش می‌شود. این برنامه با حضور کارشناس سیاسی سعی دارد به اهمیت انتخابات و انتخاب اصلح بپردازد.
برنامه «فردای ما» به تهیه کنندگی احمد غفاری، برنامه گفت و گو محور درباره تاریخ انتخابات و آخرین اخبار مربوط به انتخابات است که به مدت ۳۰ به دقیقه، شنبه‌ها ساعت ۲۳ و ۲۰دقیقه روی آنتن می رود.
برنامه «آینده ما» دیگر برنامه انتخاباتی سیمای خوزستان است که به تهیه کنندگی سیده زینب بویرده و با حضور تعدادی از جوانان و  گروه‌های مختلف مردم و کارشناس ویژه انتخابات تولید می‌شود. در این برنامه درباره مسائل انتخابات و انتظارات مردم از رئیس جمهور آینده بحث و گفت وگو می‌شود.
برنامه «کافه انتخاب» هم به تهیه کنندگی کاظم شریفی با حضور چهره‌های سرشناس در عرصه‌های مختلف از اهمیت و نقش انتخاب خوب در آبادانی جامعه وآینده کشور می‌گوید.
برنامه «حوارالسبوع» نیز به تهیه کنندگی کریم باجی به زبان عربی تولید می‌شود. در این برنامه هم از کارشناسان عرصه‌های سیاسی و اجتماعی دعوت می‌شود تا ضمن پرداختن به مسائل مختلف شهری و استانی به روشنگری درباره  اهمیت انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی بپردازند.
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما