امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰

تدارک شبکه پنج سیما برای روزهای پایانی صفر

مشاهده ۱۱۸
۱۴۰۰/۰۷/۱۲- ۱۳:۲۶
شبکه پنج سیما در روزهای پایانی ماه صفر و به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا (ع) ویژه برنامه‌های متنوع مذهبی را برای مخاطبان تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این شبکه ویژه برنامه‌های قرار، تانیایش، عشق یعنی، حسین ( ع) تنها نیست و... را در این شبها و روزهای پایانی ماه صفر تدارک دیده و روی آنتن می‌برد. برنامه ظهرگاهی«تا نیایش» ویژه دهه پایانی ماه صفر ازحرم مطهر رضوی حوالی ساعت 12:25روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. این ویژه برنامه تولیدی به مدت 4 روز  از دوشنبه 12 مهرماه تا پایان ماه صفر به تهیه کنندگی علیرضا هنرمند و با اجرای احمد شفازاده تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.  

برنامه «تانیایش» با حضور کارشناسان مذهبی حجت الاسلام دکتر اسکندری و دکتر داودی نژاد موضوع سبک زندگی نبوی و سبک زندگی رضوی را برای مخاطبان تبیین و بررسی می‌کنند.

قرار شبکه پنج در حرم مطهر رضوی

برنامه زنده «قرار» ویژه دهه پایانی ماه صفر به تهیه کنندگی سید محمد صفدری و با اجرای زینب پور ابراهیم از حرم مطهر رضوی از امشب، دوشنبه 12مهر، به مدت سه شب، ساعت 22 از شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

این برنامه میزبان افراد خیر و خدمت گزاران امام رضا ( ع) خواهد بود. کسانی که داستان خاصی را برای مخاطبان روایت می‌کنند.

پخش تصاویر حرم، میان برنامه‌های مرتبط با موضوع برنامه، وله‌های مداحی و... از بخش های این برنامه است که 45 دقیقه از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می‌شود.

واحد تامین برنامه شبکه پنج نیز، برای این ایام دو قسمت از سریال «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» را روز سه شنبه  ساعت 7 صبح و 16:45 عصر پخش می‌کند.

حسین تنها ( ع) نیست

مستند «حسین تنها ( ع) نیست» سه شنبه 13 مهرماه ساعت 20 پخش می‌شود. این مستند به موضوع راهپیمایی اربعین در شهر لندن  سال 2021 می‌پردازد.  

مستند «کبوتر حرم» به کارگردانی «سید احمد معصومی نژاد» به زندگی و ابعاد شخصیتی شهید «غلامعلی رجبی»، شاعر، معلم و مداح اهل‌بیت(ع) می‌پردازد. این مستند دو قسمتی روز پنج شنبه 15 مهرماه ساعت 8 صبح و 16 عصر به مدت 25 دقیقه پخش می‌شود.برنامه «سلام تهران» نیز از برنامه‌های گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که روز چهارشنبه 14 مهرماه معطوف به این دو مناسبت روی آنتن می رود.

 برنامه «در شهر» گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما، در این ایام معطوف به این مناسبت روی آنتن می رود. این برنامه به پوشش تصویری مراسم عزاداری دهه پایانی صفر می‌پردازد.

برنامه «رنگین کمان» گروه خانواده شبکه پنج سیما، برای آشنایی بیشتر کودکان با این ایام در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 14 و 15 مهر ویژه دهه پایانی ماه صفر روی آنتن می رود. این برنامه با دعوت از گروه سرود نسل سلیمانی‌ها، پخش پلی بک و... ویژه این ایام پخش می‌شود.

پخش نماهنگ، وله، موسیقی تصویر مذهبی و ... از جمله میان برنامه‌هایی هستند که از تامین برنامه و پخش شبکه پنج سیما تقدیم به مخاطبان خواهد شد.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما