امروز سه شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۲

پخش ماجرای مرموز و عاشقانه هنری هشتم از رادیو نمایش

مشاهده ۲۲۳
۱۴۰۰/۰۷/۱۶- ۱۶:۵۳

از بامداد روز شنبه، سه نمایش جدید رادیویی «کاترین هوارد» ،«کهنه سوار مرشد» و «سفر عشق» از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجموعه نمایشی«کاترین هوارد» به نویسندگی و کارگردانی محمد پورحسن و سردبیری ایوب آقاخانی،درباره بخشی از زندگی هنری هشتم و علاقه او به دختری با نام کاترین هوارد است.این نمایش رادیویی با هنرمندی نازنین مهیمنی،علی میلانی، مونا صفی،محمد پورحسن،امیرعباس توفیقی، رضا عمرانی،ناهید مسلمی، فریبا طاهری،حمید یزدانی، شیما جانقربان، میرطاهر مظلومی، محمد رضا علی،شهریار حمزیان، ماندانا اصلانی،محمد شریفی مقدم، صدابرداری علی حاجی نوروزی و افکتوری محمدرضا قبادی فراز 17 مهر ماه ساعت 1 بامداد از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت 12:30 تکرار آن است.

نمایش رادیویی «کهنه سوار و مرشد» به نویسندگی زهرا کولیوند، سردبیری فرهاد امینی،کارگردانی نازنین مهیمنی،تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده،افکتوری نرگس موسی پورو صدابرداری علی حاجی نوروزی به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است و داستان آن درباره دو یار قدیمی است که مردم آنها را کهنه سوار و مرشد خطاب می‌کنند.این نمایش به هنرمندی علی میلانی،مهرداد مهماندوست،شهریار حمزیان،صفا آقاجانی، رضا عمرانی،محمد پورحسن،مونا صفی،محسن بهرامی،بهادر ابراهیمی، امیر زنده دلان،آسیه گرجی و محمد شریفی مقدم از روز شنبه هفدهم مهر ماه ساعت 2:30 بامداد از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت 14:00 تکرار آن است.

و سریال رادیویی «سفر عشق» که ساعت 3 بامداد روز شنبه از آنتن رادیو نمایش پخش می‌شود را سیمین غلامی ورنامخواستی نوشته و شهلا دباغی سردبیر آن است . داستان این سریال درباره یک پزشک ایرانی ساکن لندن است که برای حضور در جنگ و درمان مجروحین شیمیایی همسر انگلیسی اش را که باردار است تنها می‌گذارد و به ایران بر می‌گردد. این نمایش به کارگردانی مجید همزه،تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا،افکتوری نازنین حسن پور، صدابرداری رضا طاهری و با هنرمندی بهناز بستان دوست،بهرام سروری نژاد،مینو جبارزاده،شمسی صادقی،ناهید مسلمی،شیرین سپه راد،عباس شادروان،سینا نیکوکار و محمد پورحسن به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

امتیاز شما