امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰

واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی

مشاهده ۱۲۰
۱۴۰۰/۰۷/۱۹- ۱۱:۱۵
برنامه «شب بخیر آمریکا» دوشنبه 19مهر ماه ساعت 22 به تحلیل علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه پیش روی «شب بخیر آمریکا» امشب میزبان دکتر احسان قمری استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) خواهد بود تا در خصوص علل افول جایگاه اقتصادی آمریکا  گفت و گو کند.

برنامه «شب بخیر آمریکا» در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول امریکاست را به تصویر می‌کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیتها در امریکا بحث می‌شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفت و گوبا  کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می‌کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح می‌کند.

برنامه گفت و گو محور «شب بخیر آمریکا» با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفت وگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین کند.

همچنین تهیه میان برنامه از دبیران سرویس های سیاسی و بین الملل رسانه‌ها، معرفی یک کتاب درباره افول قدرت آمریکا از جمله بخش های دیگر این برنامه است که همراه با حضور یک کارشناس در استودیو، تحلیل و واکاوی می‌شود.

برنامه «شب بخیر آمریکا» کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی دکتر اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی دکتر مراد عنادی تولید می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما