امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

اهتمام ویژه صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرقی در هفته دولت

مشاهده ۲۳۴
۱۴۰۱/۰۶/۰۵- ۱۲:۲۴

همزمان با فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، حوزه‌های صدا، سیما، خبر و فضای مجازی مرکز آذربایجان شرقی با تولید و پخش برنامه‌های متنوع این ایام را گرامی داشته و بهره برداری و آغاز به کار طرح های مختلف عمرانی، رفاهی، بهداشتی، خدماتی و... را پوشش می دهند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اطلاع رسانی برنامه‌های هفته دولت، دعوت از مقامات اجرایی استان به برنامه‌ها، معرفی خدمات و برنامه‌های دولت در استان، پوشش برنامه‌های هفته دولت در شهرستان‌ها، دعوت از مدیران کل به منظور ارائه گزارش عملکرد اجرایی، پخش برنامه‌های گفتگو محور با حضور کارشناسان حوزه‌های مختلف، پخش گزارش های مردمی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، از عمده برنامه‌های صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در هفته دولت می‌باشد.
معاونت سیما ضمن پرداخت ویژه به این موضوع در برنامه‌های سحرلر ، گئجه لر ، ریحان ، کندیمیز و تراز  با دعوت از استاندار آذربایجان شرقی، فرمانداران، مسئولان دستگاه‌های خدمات رسان از جمله آب منطقه ای – آبفا، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی، مدیران کل امور عشایری و توسعه روستایی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، مدیرعامل منطقه آزاد ارس و .. از آنها می خواهد خدمات ارائه شده و عملکرد دولت را در مناطق مختلف استان به اطلاع مخاطبان شبکه برسانند.
علاوه براین، پخش ویژه برنامه‌های گفتگو محور تلویزیونی با حضور وزرای اقتصاد، بهداشت و ارتباطات از دیگر تمهیدات سیمای سهند در ایام هفته دولت شمرده می‌شود.
معاونت صدای مرکز آذربایجان شرقی هم چون دیگر حوزه‌ها در تمامی‌برنامه‌های ثابت از جمله سحرلر ، خانواده، آخشاملار، سیزلر-مسئوللار ، کندیمیز، چرتکه، دانیشیق، صدای ورزش، فصل جوانی و همچنین در برنامه‌های مختلف رادیو شهری مراغه  سعی می‌کند در مورد عملکرد دولت به بهترین نحو اطلاع رسانی کند.
در این برنامه‌ها میهمانانی چون استاندار محترم، معاون عمرانی، مدیران کل سازمانهای صمت، جهاد کشاورزی، اداره کل اقتصاد و دارایی، مدیر کل ورزش و جوانان استان به همراه معاون امور ورزش و معاون امور جوانان حضور داشته و از نزدیک درخصوص اقدامات انجام شده در یک سال گذشته در استان گزارش می دهند.   
پوشش خبری رویدادهای خبری هفته دولت در اقصی نقاط استان، پوشش کامل اخبار مربوط به افتتاح پروژه‌های عمرانی مختلف در استان و کلانشهر تبریز،  تهیه و پخش 6 عنوان گفتگوی ویژه خبری با حضور معاونین سیاسی، عمرانی ، اقتصادی، مدیرکل صمت، رؤسای پارک علم و فناوری و دانشگاه سهند، رؤسای دانشگاه‌های تبریز و شهید مدنی و همچنین بارگذاری اخبار و گزارش های یاد شده در صفحات معاونت اطلاعات و اخبار در  فضای مجازی از جمله  برنامه‌های این معاونت در هفته دولت می‌باشد.
معاونت فضای مجازی هم در کنار سایر بخش ها و معاونت ها با تهیه و پخش تیزرها، ویدئوکلیپ ، موشن گرافی، عکس نوشته، معرفی برنامه‌ها و .. مخاطبان این مرکز را در دنیای مجازی همراهی می‌کند.

امتیاز شما