امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲

آرزوی جالب مینا نوروزی فرد برای بازی در نقش یک دیوانه

مشاهده ۴۶۱
۱۴۰۱/۰۶/۳۰- ۱۴:۲۷

مینا نوروزی فرد، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: یکی از دلایلی که در گذشته فیلم‌ها و سریال‌ها مخاطبان بیشتری را به خود جذب می‌کردند داستان‌های آن‌ها بود؛ برای مثال داستان آثاری مانند «دنیای شیرین دریا»، «خانه سبز» و «همسران» بسیار با مردم صمیمی‌بودند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مینا نوروزی فرد، بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه شب نشینی افزود: اکنون دیگر چنین سریال‌هایی ساخته نمی‌شود و کارگردانان و مدیران تمایلی به ساخت سریال‌های این چنینی ندارند. از طرف دیگر تعداد کانال‌های تلویزیون و تلویزیون خانگی افزایش یافته و این امر باعث شده توجه‌ها به پروژه‌های مختلف کم شود.

نوروزی فرد ادامه داد: متاسفانه داستان‌های پروژه‌هایی که به من پیشنهاد می‌شود مورد علاقه من نیستند و از طرف دیگر کارگردانان فیلم‌ها و سریال‌هایی که داستان‌های مورد پسندم را دارند معمولا بازیگرهای دیگری را مد نظر قرار داده‌اند. به دنبال همین مسئله فعالیت حرفه‌ای من طی سال‌های اخیر کاهش پیدا کرده است. وی افزود: من تصور می‌کنم مردم ایفای نقشم در «دنیای شیرین دریا» را بیشتر از همه دوست داشتند.

او گفت: در دوره‌ای که من می‌خواستم بازیگری را شروع کنم انقلاب فرهنگی جریان داشت؛ تا مدت قابل توجهی فعالیت من محدود به استان گیلان بود بعد از آن به مجتمع آموزشی سینما رفتم که زیر نظر داریوش آشوبی بود. من از ابتدای کودکی دوست داشتم بازیگر شوم.

بازیگر سینما و تلویزیون اظهار کرد: در این مسیر پدرم بیشتر از هرکسی از من حمایت می‌کرد و با وجود آن که در کودکی با شوخ‌طبعی مخالف بازیگر شدن من بود اما با گذر زمان همواره از من حمایت کرد.

نوروزی فرد ادامه داد: از بین تمامی‌کارگردانانی که با آن‌ها فعالیت کردم بهروز بقایی فردی است که بیش از همه در ذهن من باقی مانده چرا که او بازیگردان بسیار هنرمندی است؛ در کنار او مسعود رشیدی نیز بسیار برای من قابل احترام است. همچنین همسرم از کارگردانانی به حساب می‌آید که جایگاه بسیار ارزشمندی برای من دارد.

وی افزود: شخصیتی که دوست دارم آن را در یک فیلم یا سریال بازی کنم یک زن دیوانه است؛ ایده این نقش را از زن دیوانه‌ای در یک دشت گرفتم که در زمان کودکی در نزدیکی شهرمان زندگی می‌کرد. این فرد با وجود آن که خانواده داشت اما ارتباط درستی با آن‌ها نداشت و برادر خود را دوست نداشت. بسیاری از افراد تصور می‌کردند این زن دیوانه است اما من باور داشتم او فردی است که حرف بسیاری برای گفتن دارد.

او اظهار داشت: از آنجایی که من فرزندی ندارم، بازیگری هیچ زمان برای من مشکلی ایجاد نکرده است. از طرفی همسرم نیز با من همکار است در نتیجه بازیگری هیچ زمان برایم چالش‌برانگیز نبوده است. من همچنین کار در خانه را دوست دارم و آشپزی یکی از فعالیت‌های مورد علاقه من است.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و تهیه کننده این برنامه نیز یاسر معظمی‌گودرزی است.

امتیاز شما