امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲
در «پرونده‌های فلسطین» هیسپان‌تی‌وی بررسی می‌شود؛
در «پرونده‌های فلسطین» هیسپان‌تی‌وی بررسی می‌شود؛

روابط اتحادیه اروپا و رژیم صهیونیستی

مشاهده ۲۱۴
۱۴۰۱/۰۸/۳۰- ۱۴:۰۳
تعداد بازدید:214

برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی این هفته به بررسی تغییر آشکار سیاست های قبلی اتحادیه اروپا و تمایل برای تقویت روابط با رژیم صهیونیستی اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی با اجرای خوان کارلوس روسو به بررسی تغییر آشکار سیاست های قبلی اتحادیه اروپا و تمایل برای تقویت روابط با رژیم صهیونیستی می‌پردازد.

در این برنامه می‌بینیم چند ماه پس از حمله نظامی وحشیانه اسرائیل به نوار غزه و در بحبوحه عملیات خونین این رژیم به اراضی اشغالی که تقریباً روزانه چندین فلسطینی را در کرانه باختری و قدس به شهادت می‌رساند، شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا تصمیم گرفت پس از یک دهه، نشست‌های مشترک خود را با اسرائیل از سر بگیرد. اقدامی‌که به شدت مورد انتقاد سازمان‌های حقوق بشری قرار گرفته و آن را نمونه دیگری از ریاکاری و استانداردهای دوگانه غربی در مورد حقوق بشر می دانند.برنامه «پرونده‌های فلسطین» سه شنبه ساعت 04:30 بامداد از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعات 09:30،13،18:30 و روز چهارشنبه ساعات 2:30 بامداد و 16:30 برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

 

امتیاز شما