امروز شنبه  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

داستان خواستگاری شگفت انگیز از زبان امیرحسین مدرس

مشاهده ۸۵
۱۴۰۱/۰۹/۰۷- ۱۲:۰۷

برنامه «به توان هفت» داستان‌های شگفت انگیز خواستگاری را با روایت امیرحسن مدرس تقدیم مخاطبان می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «به توان هفت» عنوان یک برنامه فرهنگی است، که ازاین شبکه رادیویی پخش می‌شود. این برنامه بامحوریت روایت و قصه گویی با موضوع فرهنگ عامه با اجرای امیرحسین مدرس تقدیم مخاطبان می‌شود.
«به توان هفت» با شعار زندگی را به توان هفت برسان در روزهای پاییزی به ورق زدن دنیای ادبیات و سینما در کنار زندگی می‌پردازد.

امیرحسین مدرس روز سه شنبه هشتم آذر داستان‌های شگفت انگیزی از کتاب خواستگاری نامه نوشته حمید کیان‌ مهر را روایت می‌کند.
این کتاب سلسله داستان‌های شگفت‌انگیز خواستگاری است با زبانی طنز و جذاب که خواننده را در خندیدن با خودش همراه می‌کند و به او فرصت تجربه شادی در کتاب خواندن را می‌دهد.

این کتاب شامل ۳۰ داستان است از نویسنده و شرح خواستگاری رفتن‌های عجیبش که هیچکدام به نتیجه درستی نمی‌رسید و هرکدام داستان جذابی برای خودش داشت. نویسنده دو سال برای بازنویسی و اصلاح این کتاب وقت گذاشته است تا کتابی جذاب به خواننده تقدیم کند. این کتاب زبانی شبیه به زبان دوران قاجار دارد و با زبان ادبی آمیخته با کلمات امروزی فضایی جذاب را برای خواننده می‌سازد. خواننده با پسر جوان همراه می‌شود و خواستگاری‌ها مختلف او را می‌بیند.

این برنامه روز سه شنبه با عنوان موضوعی «عاشقی زیر باران» و با پخش سکانس هایی از فیلم سینمایی «کافه ستاره» جذاب تر می‌شود.
«به توان هفت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت۱۳:۳۰ به تهیه کنندگی مژگان فرزین و اجرا امیرحسین مدرس تقدیم مخاطبان می‌شود.

امتیاز شما