امروز دوشنبه  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
دنیل آریا و مهمانانش در پرس‌تی‌وی پاسخ می‌دهند؛
دنیل آریا و مهمانانش در پرس‌تی‌وی پاسخ می‌دهند؛

آیا مجلس آمریکا به دنبال استیضاح بایدن است؟

مشاهده ۸۴
۱۴۰۱/۰۹/۰۹- ۱۲:۳۴

برنامه «ما مردم» (We The People)شبکه پرس تی‌وی به پیامدهای انتخابات میان دوره‌ای و پیروزی جمهوری‌خواهان در مجلس آمریکا می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه این هفته «ما مردم» پیروزی جمهوری‌خواهان در انتخابات میان دوره‌ای مجلس امریکا و تاثیرات آن بر اوضاع سیاسی این کشور و به ویژه آینده سیاسی جو بایدن را مورد تحلیل‌های کارشناسانه قرار می‌دهد.

دنیل آریا مجری برنامه به همین مناسبت گفت‌وگوهایی دارد با ولادیمیر گلشتاین، دانشیار دانشگاه براون و دانیل لازار، نویسنده و روزنامه‌نگار در نیویورک و این پرسش‌ها را با این کارشناسان مطرح می‌کند که آیا با تسلط جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان، جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده باید چه پیش‌بینی‌ها و تهمیداتی برای آینده سیاسی خود داشته باشد؟ و آیا باید انتظار داشت کمیته قضایی مجلس نمایندگان، دولت، اف بی آی و وزارت دادگستری بایدن را مورد تحقیق قرار دهد؟ آریا همچنین با طرح این موضوع که اکنون که جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان را تسخیر کرده‌اند، به نظر می‌رسد که درحال انتقام گرفتن هستند و جالب است که برخی از اتهامات وارده به بایدن نیز به اوکراین برمی‌گردد، صحت و سقم این مطلب را از گلشتاین و لازار جویا می‌شود.مجری «ما مردم» از کارشناسان برنامه می‌پرسد که آیا جمهوری‌خواهان در حال بررسی و تلاش برای استیضاح جو بایدن هستند و این موضوع چقدر می‌تواند محقق شود؟

برنامه «ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی روز پنج‌شنبه ساعت 11:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی روی آنتن می‌رود و تکرار آن همان روز ساعت 23:00، جمعه ساعت 10:00، شنبه ساعت 07:00 و 19:00 و یکشنبه ساعت 03:00 خواهد بود.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/15082 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌وی مشاهده کنند.

امتیاز شما