امروز دوشنبه  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

اندیشه ورزان استان در صدا و سیمای گلستان

مشاهده ۱۳۶
۱۴۰۱/۰۹/۱۴- ۱۰:۵۰

هیئت اندیشه ورزان استان با حضور در صدا و سیمای گلستان با شکری نیا مدیر کل این مرکز در خصوص الزامات جهاد تبیین دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صدا و سیمای استان در این نشست با اشاره به تاثیر مهم رسانه در فرهنگ سازی جوامع گفت: باور ما این است که اگر فضای یکدلی در محیط فرهنگی و رسانه ای استان حاکم شود، نتایج مثبتی می توانیم بگیریم.

رسول شکری نیا افزود: خوشبختانه با وجود هیات اندیشه ورز، فعالیت های فرهنگی و رسانه ای خوبی در استان جریان گرفته که امید داریم با نگاه تحول آفرین، اثرات آن در جامعه بیشتر شود.

وی تاکید کرد: پیوست رسانه ای مناسب برای برنامه‌های فرهنگی باید در برنامه ریزی جدی گرفته شود و رسانه ملی با رویکرد جدید خود سعی دارد تا به سوی مردم و متن جامعه به ویژه مناطق کمتر دیده شده حرکت و محتوای بسیاری از برنامه‌های صدا و سیمای استان با حضور مردم و گروه‌های مرجع مردمی تولید شود.

وی ضرورت تعامل، همدلی و ارتباط بیشتر صداوسیما با هیئت های اندیشه ورزان در استان، توجه به نسل جوان به ویژه در منشور گام دوم انقلاب و تولید برنامه‌های پرمحتوا را از الویت های رسانه ملی و استانی عنوان کرد.

رئیس هیئت اندیشه ورز رسانه استان نیز نظرات سازنده وموثراعضای هیئت اندیشه ورز رسانه را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و گفت: پویایی و بالندگی هیأت اندیشه ورز نیازمند مشارکت، تعامل و همدلی همه دغدغه مندان حوزه رسانه است و نقش صدا و سیمای گلستان در این استان بسیار موثر است و کسی نمی‌تواند این نقش را کتمان کند.

سلیمانی افزود: رسانه نقش تاثیر گذاری در شکل گیری فرهنگ هر جامعه دارد ورسانه استانی با وجود پوشش خوب خود می تواند این نقش را به خوبی ایفا کند.

وی تصریح کرد: استفاده از کارشناسان این هیئت در برنامه‌های گفتگو محوربا حضورجوانان می تواند در اندیشه‌ها و مسیر جذب جوانان وآشنایی آنها با اهداف انقلاب بسیار موثر باشد.

در این دیداراعضای هیئت اندیشه ورزاستان با اشاره به ظرفیت های استان در حوزه‌های مختلف آمادگی خود را برای کمک فکری و اندیشه ای به برنامه سازان اعلام کرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان در پایان نگاه اندیشه ورزانه به حوزه رسانه را مهم خواند و گفت: چهره سازی و معرفی شخصیت های مفاخراستان گلستان در دستور کار رسانه ملی در استان قرار دارد و همه ما باید برای این مهم تلاش کنیم.

تصاویر

امتیاز شما