امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
هنرمندی که با بازیگری بر بیماری خود غلبه کرد
هنرمندی که با بازیگری بر بیماری خود غلبه کرد

ویدا محمدی: «با بازی در سریال هیولا شناخته شدم»

مشاهده ۳۶۲
۱۴۰۱/۰۹/۱۴- ۱۳:۲۸
تعداد بازدید:362

ویدا محمدی، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مدت هفت سال است که پا به عرصه هنر گذاشتم و از این مسئله بسیار خشنود و خرسند هستم؛ در حال حاضر در سریال آنتن به کارگردانی ابراهیم عامریان ایفای نقش می‌کنم که در حال پخش است. همچنین در سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری فعالیت داشتم.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمدی ادامه داد: پس از پروژه هیولا که نمایش خانگی بود بیشتر از همیشه دیده شدم و مورد توجه قرار گرفتم اما اولین کار حرفه‌ای که انجام دادم سریال قطعه گمشده از شبکه شما بود که اقای فخرو آن را کارگردانی می‌کردند. در آن سریال من بسیار مبتدی بودم و تجربه چندانی نداشتم اما خوشبختانه کارگردان با صبر بسیار هنمایی می‌کردند. در سریال هیولا من نقش همسر میر طاهر را داشتم؛ اکنون نیز در سریال آنتن هستم و باور دارم این اتفاق بسیار خوبی است و به نتیجه آن امیدوار هستم.

وی افزود: من علاقه داشتم پسرم را به سمت بازیگری هدایت کنم و او در این زمینه تحصیل کرد؛ اما متاسفانه به این حوزه علاقه‌ای نداشت و از فعالیت در آن خسته شده بود؛ یک روز که پیگیر فعالیت‌های او بودم با کارگردانی ملاقات کردم و ناگهان وارد عرصه بازیگری شدم. با وجود آن که به این حوزه علاقه داشتم اما هیچ زمان تصور نمی‌کردم چنین اتفاقی بیفتد و بازیگر شوم.
او اظهار داشت: علت من برای حضور در این حرفه آن است که در زمان بازیگری احساس بسیار خوبی دارم و از این کار انرژی می‌گیرم.
وی اظهار داشت: متاسفانه ۲۰ سال است که بیماری ام‌اس دارم اما حضور در حرفه بازیگری باعث شد تا احساس بهتری داشته باشم و حس مفید بودن پیدا کنم؛ ورود در این عرصه باعث شد بخواهم بر بیماری غلبه کنم و مقابل او ایستادگی کنم.
 ملیکا سعیدپور، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من از پنج سالگی به دلیل علاقه مادرم به بازیگری وارد این حرفه شدم.  اولین فیلمی‌که بازی کردم هشدار پلیس نام داشت و پس از آن در پروژه‌هایی مانند دختری به نام آهو، سقوط یک فرشته، بی خداحافظی و  راستش را بگو ایفای نقش کردم.
سعیدپور ادامه داد: من همچنین در تئاترهایی مانند نامزد ویولت و عذرخواهی از آقای امانوئل بازی کردم؛ با گذر زمان از کودکی به این رشته علاقه‌مند شدم و به همین دلیل اکنون نیز در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل می‌کنم.
وی افزود: بیشتر دلیل حضور من در این حوزه علاقه‌ای است که به آن دارم و در طول زمان شکل گرفت و نه بخاطر شهرت.
او در پایان اظهار داشت: مادر من همواره از ابتدای این کار پشت من بود و همیشه من را همراهی کرد به دنبال این مسئله توانستم در کار خود موفق شوم و پیشرفت داشته باشم.
در سریال دختری به نام آهو هنوز کودک بودم و به همین دلیل از دوربین می‌ترسیدم و بسیار استرس داشتم .یک بار نقش من در آن سریال حذف شد چون دیالوگ‌ها را فراموش می‌کردم. با این وجود بار دیگر پیگیری کردم و توانستم نقش خود را پس بگیرم.
گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود و تهیه کننده این برنامه نیز عباس درویش است. اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در صفحه اینستاگرامی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

 

امتیاز شما