امروز شنبه  ۱۲ فروردين ۱۴۰۲
ویژه برنامه‌های سومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی از شبکه الکوثر
ویژه برنامه‌های سومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی از شبکه الکوثر

«پویش حاج قاسم» در شبکه الکوثر

مشاهده ۲۰۷
۱۴۰۱/۱۰/۰۷- ۱۳:۴۳
تعداد بازدید:207

در سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» و همراهان، شبکه الکوثر با پویشی تحت عنوان «حاج قاسم سلیمانی» یا «شهید القدس» برای آگاهی بخشی به مخاطبان و بینندگان عرب زبان اقدام کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در پویش «حاج قاسم سلیمانی» که از 4 دی ماه آغاز شده و تا سیزدهم دی ماه ادامه دارد، برنامه‌های مختلفی روی آنتن می رود.

ویژه برنامه «شمس النصر» همزمان با میلاد حضرت مسیح (ع) به بزرگداشت مقام این شهید گرانقدر در مناطق مسیحی نشین کشور لبنان می‌پردازد. این برنامه محصول گروه سیاسی شبکه الکوثر است.

مستند «البدایة» با موضوع ترور و برنامه ریزی تروریست ها برای هدف قرار دادن سردار سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» و همراهان ایشان است که برای اولین بار نمایش داده می‌شود.
مستند «ابومهدی المهندس» که اختصاص به حضور مثتمر و ادامه دار «ابومهدی المهندس» در مبارزه با داعش و سلفی گری افراطی دارد.
ویژه برنامه «لواء الاسلام» با موضوع زندگی نامه و تفکرات شهید «حاج قاسم سلیمانی» و همراهانشان است.

مستند «بوسه بر المهدی» که نشست صمیمی و دوستانه با شهید «ابومهدی المهندس» است.

دو مستند خادم الرضا (ع) و «رجال المیدان» که برنامه اول گفت و گویی صمیمانه با حضور شهید «قاسم سلیمانی» در حرم امام رضا (ع) و گفت و گو با خادمان حرم رضوی (ع) است و موضوع برنامه «رجال المیدان»، زندگی نامه، فرماندهی و ابتکارات و جنگ های «حاج قاسم سلیمانی» از نگاه کارشناسان عراقی است.

مستند «جمال العراق» در دوقسمت با موضوع فعالیت های جهادی «ابومهدی المهندس» است. مستند «الغائب الحاضر» که اختصاص به گفت و گوهای کارشناسانه با اهالی فرهنگ، رسانه و جنگ در خصوص عملکرد «سردار دلها» در مناطق جنگی، نظامی وغیر نظامی است و مستند «فوق الحدود» با موضوع گفت و گو با مقامات کشوری و لشگری کشور عراق در خصوص «حاج قاسم سلیمانی» پایان بخش پویش «حاج قاسم سلیمانی» است.

پویش «حاج قاسم سلیمانی» از 4 دی هرشب از ساعت 20:35 به وقت تهران تا 13 دی ماه از شبکه الکوثر ادامه می یابد.

امتیاز شما