امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳
مجموعه تلویزیونی طنز تاکسی خنده نوروز 1402در صدا و سیمای گلستان؛
مجموعه تلویزیونی طنز تاکسی خنده نوروز 1402در صدا و سیمای گلستان؛

تاکسی خنده با استقبال مخاطبان ادامه می یابد

مشاهده ۸۹۸
۱۴۰۱/۱۱/۰۲- ۱۱:۰۳
تعداد بازدید:898

شکری نیا مدیرکل صداوسیمای گلستان به همراه مولایی فر فرماندار کردکوی و معاونین خود از مراحل فیلم برداری ساخت سریال «تاکسی خنده» در شهرستان کردکوی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل صداوسیما در بازدید از مراحل ساخت سریال تاکسی خنده گفت: بسیار خوشحالم که هنرمندان و فرزندان گلستان در حوزه‌ی سینما، تئاتر، فیلم و قصه گویی با اندیشه و فکر بلند در سطح کشور حضوری قوی دارند.

شکری نیا ادامه داد: با رویکرد جدید سازمان همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با صرفه جویی و عمل به اصل اقتصاد مقاومتی مجموعه‌ها و آثار خوبی تولید کنیم و با درک کامل نیازها، اولویت‌ها و خلاء‌هایی که باید در آن حوزه‌ها کار کنیم، فرآیند تولید نمایشی را به سمتی سوق دهیم که افزون بر جبران این خلاء، سریال‌های پرمخاطبی را ارائه دهیم که از ابزار تلویزیون در جهت رفع مشکلات کشور برداریم.

وی نشاندن لبخند بر چهره مردم و ارمغان آرامش برای آنان با پخش سریال‌های فاخر و طنز را بسیار ارزشمند عنوان کرد و افزود: باید با نگاه هوشمندانه و با زبان هنر، برای انتقال مفاهیم آموزنده وانتقال آرامش به خانواده‌های ایرانی تلاش شود.

مدیرکل صداوسیما در پایان در خصوص ساخت سری جدید این سریال طنز اظهار داشت: مجموعه تلویزیونی طنز تاکسی خنده نوروز 1401 روی آنتن شبکه گلستان رفت و با استقبال زیاد مخاطبان روبه رو شد و تلاش می‌کنیم سری جدید آن را برای نوروز 1402 تولید کنیم.

فرماندار کردکوی در این بازدید ضمن خیر مقدم به مدیر کل صداوسیما، هنرمندان و سایر حاضرین، بیان داشت: هنر زیباترین روش برای انتقال فرهنگ به شمار می رود و سینما زبان گویا و ابزاری مناسب برای ارتباط برقرار کردن با مخاطبان است.

مولایی فر ضمن ابراز خرسندی از انتخاب این شهرستان برای فیلمبرداری این مجموعه اظهار داشت:  وجود طبیعت بکر و زیبا و همچنین بناها و بافت های تاریخی و ... منحصر به فرد شهرستان کردکوی ظرفیت و پتانسیل بسیار خوبی برای حضور گروه‌های هنری در این منطقه می‌باشد.

وی ساخت فیلم در شهرستان را یکی از ابزارهای معرفی شهرستان و رشد صنعت توریسم دانست و گفت: باید تلاش کنیم تا پتانسیل های گردشگری و تاریخی شهرستان را به مردم معرفی نموده که ساخت فیلم یکی از این ابزارهاست.

فرماندار کردکوی بر تقویت و حمایت از قشر هنرمندان و فیلمسازان و بازیگران و ... تاکید کرد و افزود: حضور و وجود هنرمندان و بازیگران در شهرستان کردکوی در ارتقای فرهنگ عمومی و شادابی ونشاط در شهر تاثیر بسیار دارد و ما به این افراد افتخار می‌کنیم.

سری جدید این مجموعه تلویزیونی به تهیه کنندگی و کارگردانی سید روح‌الله بنی عقیل، نوروز 1402 به نمایش در می آید و داستان زندگی شخصی به نام اکبرآقا است که یک ون دارد و با همسر و برادر همسرش به نام مظفر زندگی می‌کند که مظفر شخصی لاابالی و تن پرور است و تن به کار نمی دهد و  اکبر آقا با کار کردن هم زندگی خودشو میگذرونه و هم مایحتاج مظفر تهیه می‌کند و اکبر آقا در تب و تاپ این است که مظفر را سروسامان بده و در این مجموعه خان عمویی هست که در  یکی از خانه‌ قدیمی زندگی می‌کند و میخواد اون خونه را به بوم گردی و اشتغال زایی برای مظفر تبدیل کند و در این داستان  یک روحانی هستش که همیشه نقشه واسطه گر و ایجاد صلح و صفا را دربین آدماهای این داستان دارد و ادامه داستان...

در هر قسمت این مجموعه اتفاقی خاص می افتد و بازیگران این مجموعه نمایشی بومی استان هستند از جمله داوود سعیدی، مسلم اسماعیلی، مهدی صفرپور، میلاد گیلانی، غدیر فدایی، مریم عبادی، سمیه نورعلیشاهی و ایمان جهانگیری و ...

نویسنده مجتبی طالبی، دستیار تهیه غدیر فدایی و رحمت الله مازندرانی،  مدیرتولید غدیر فدایی، صدابردار حمیدرضا فقفوری و اسحاق شهریاری، تصویربردار عباس تیموری و منشی صحنه سمیه نورعلیشاهی است.

سریال تلویزیونی تاکسی خنده  در 15 قسمت 35 دقیقه ای با زبان طنز و مخاطب پسند به موضوعاتی همچون احترام به والدین، ازدواج، فرزندآوری  و آسیب‌های اجتماعی همچون اعتیاد و ... می‌پردازد.

 

امتیاز شما