امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

کتاب « جاسوس بازی» در رادیو‌ فرهنگ بررسی می‌شود

مشاهده ۵۹
۱۴۰۱/۱۱/۱۰- ۰۷:۵۳

تازه‌ترین برنامه «سیم و زر» رادیو فرهنگ به گفت‌وگو با حمید داوودآبادی نوبسنده کتاب « جاسوس بازی» اختصاص دارد. این برنامه از ساعت ۱۲:۳۰ دوشنبه ۱۰ بهمن ماه پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه این هفته «سیم و زر» رادیو فرهنگ «امین خرمی» به عنوان کارشناس مجری با «حمیدداوود آبادی»، نویسنده کتاب جاسوس بازی برای معرفی این‌ اثر گفتگو می‌کند.
رمان «جاسوس بازی» اثر حمید داوودآبادی نویسنده معاصر کشور به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. این کتاب نه داستان‌های پلیسی به‌ شیوه آگاتا کریستی است و نه قصه‌های هیجانی به‌ تقلید از جیمز باند! داستان‌های آن‌ها، واقعی بودند یا تخیلی، متعلق به عصر و زمان و مکان خودشان بودند. ماجراهایی بسیار تلخ است از برخی افراد که خواسته یا ناخواسته، خود را قربانی بیگانگان کردند و در نهایت اینکه هیچ‌کدام از این ماجراها، تخیلی، داستان و ساخته‌ و پرداخته ذهن یک داستان‌نویس نیستند. همه آنچه خواهید خواند، حوادثی است که چه‌بسا به ریختن خون‌های بی‌گناهان بسیاری منجر شده است تا دشمنان از دست‌اندازی به کشور عزیزمان ایران، ناکام بمانند.

برنامه «سیم و زر» که ویژه نقد کتاب است، با تهیه‌کنندگی فریده گودرزی و اجرای فاطمه اسحاق تبار دوشنبه‌ها ساعت ۱۲:۳۰ روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

امتیاز شما