امروز چهارشنبه  ۸ آذر ۱۴۰۲

نقش کودک درون در خلق آثار کودک و نوجوان

مشاهده ۴۰۳
۱۴۰۱/۱۲/۰۶- ۱۶:۴۶

امیر زریوند، بازیگر سینما و تلویزیون روز پنجم اسفند به شب نشینی آمد و با مجریان درباره آثار هنری و فعالیت‌های ورزشی‌اش سخن گفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، زریوند گفت: من تا به حال در دو کار جدی نقش ایفای نقش کرده‌ام. یکی "پشت دیوار باغی" است که در آن نقش منفی داشتم و یکی هم برای دفاع مقدس بود که نقش یک روحانی را داشتم که شهید می‌شود. به غیر از این دو همواره در کار طنز و کودک بوده‌ام.

وی افزود: موفقیت در کار کودک نیازمند این است که کودک درون هنرمند زنده و فعال باشد. اکنون کودک درون من حدود ۱۰ سال سن دارد. خوشبختانه هنوز هم کارهایی که من را در کودکی خوشحال می‌کردند، همین الان هم موجب ذوق من می‌شوند.

زریوند اظهار داشت: وی درمورد فعالیت ورزشی خود در زمینه ورزش‌های رزمی و کاراته گفت: من از ۱۳ سالگی تا به امروز که ۵۴ سال سن دارم، یک لحظه هم ورزش را رها نکردم . اکنون صاحب دان ۶ هستم و قصد دارم که در سفری به سئول، آزمون مربوط به دان ۷ را بدهم. در سال ۹۷ مدال طلای بهترین سرمربی‌گری را دریافت کردم و تیم من قهرمان شد.

وی افزود: بین ورزش و هنر، هنر برای من همواره در اولویت است. هنر در خانواده پدری من موروثی است. اکنون چیزی که من را در این زمینه خیلی خوشحال می‌کند، یک مجموعه طنز خیلی خوب به کارگردانی رضا عطاران است. دوست دارم که افراد قدیمی در ژانر کمدی دور هم جمع بشوند و کار جدیدی را بسازند.

وی در آخر گفت:  پیتر سلرز را بسیار دوست دارم چرا که در عین جدی بودن طنز بی ‌نظیری داشت، مخصوصا در فیلم پلنگ صورتی که از معروف‌ترین آثار وی است.

گفتنی است؛ برنامه «شب نشینی» از شنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می‌رود . اطلاعات بیشتر درباره «شب نشینی» و مهمان‌های برنامه هر روز در فضای مجازی به نشانی @shabneshini. irani بارگذاری می‌شود.

امتیاز شما