امروز دوشنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۲
در «رهنمون» رادیو فرهنگ؛
در «رهنمون» رادیو فرهنگ؛

بررسی نقش و وظیفه شورای عالی انقلاب فرهنگی در لایحه عفاف و حجاب

مشاهده ۱۳۴
۱۴۰۲/۰۳/۱۷- ۱۱:۱۷
تعداد بازدید:134

رادیو فرهنگ در برنامه «رهنمون» این هفته به بررسی نقش و وظیفه شورای عالی انقلاب فرهنگی در لایحه عفاف و حجاب می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «رهنمون» عنوان برنامه ای از گروه جامعه رادیو فرهنگ است‌ که به دغدغه‌های فرهنگی اجتماعی جامعه اختصاص دارد. این برنامه چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه با این موضوع که نقش و وظیفه شورای عالی انقلاب فرهنگی در لایحه عفاف و حجاب چیست از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

در این برنامه حمیدرضا ولیان به عنوان کارشناس مجری با کارشناسان مختلف این حوزه گفتگو می‌کند. مروری بر سوابق عملکرد و اقدام شورا درخصوص عفاف و حجاب، وظیفه شورا در قبال لایحه عفاف و حجاب و رویکردهای مواجهه با آن و ارزیابی نقش شورای عالی انقلاب فرهنگی از جمله مواردی است که در این برنامه به آنها اشاره می‌شود. در این برنامه صابر اکبری خضری، مشاور دبیر شورای فرهنگ عمومی‌به عنوان مهمان حضوری و کبری خزعلی، نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای فرهنگی اجتماعی زنان به این سوال که نقش و وظیفه شورای عالی انقلاب فرهنگی در لایحه عفاف و حجاب چیست؟ پاسخ داده و مطالبی در این خصوص بیان می‌کنند.

برنامه «رهنمون» را به تهیه کنندگی مریم مقدسی چهارشنیه‌ها ساعت ۱۰،۳۰ از رادیوفرهنگ بشنوید. این برنامه از پایگاه ایرانصدا و رادیوفرهنگ پخش تصویری دارد.

امتیاز شما