امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

پخش دو سریال «خواب و بیدار» و «شاهرگ» از شبکه تماشا

مشاهده ۲۶۹
۱۴۰۲/۰۴/۰۶- ۱۲:۳۱

«خواب و بیدار »یکی از سریال های به یاد ماندنی مهدی فخیم زاده است که در سال 1380 تولید و از شبکه یک سیما پخش شد و در زمان پخش نیز با استقبال بسیار خوب مخاطبان همراه بود. بعد از پخش سریال های «حس سوم» و «بی صدا فریاد کن» به کارگردانی و نویسندگی مهدی فخیم زاده سریال «خواب و بیدار» این کارگردان ،جایگزین مجموعه تلویزیونی « بی صدا فریاد کن» در شبکه تماشا شده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، داستان سریال درباره توران است که به ناتاشا شهرت دارد و یک خلاف کار حرفه‌ای است، پس از سالها به ایران بازمی‌گردد. او با عبدالله پلنگ که یک خلاف کار سابقه دار بوده و سالهاست کار خلاف را کنار گذاشته ‌است، شروع به سرقت مسلحانه می‌کنند، پس از مدتی پسر عبدالله دستگیر شده و… .
مهدی فخیم ‌زاده، رویا نونهالی، دانیال حکیمی، محمد صادقی،حبیب دهقان‌نسب، کامران تفتی، و لیلا برخورداری از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال پلیسی به ایفای نقش پرداخته‌اند.
سریال «خواب و بیدار» هر شب  ساعت 20:۰۰ از شبکه تماشا پخش و در ساعت های 14،8،2روز بعد تکرار آن به نمایش گذاشته می‌شود.
همچنین  سریال «شاهرگ» به کارگردانی سید جلال اشکذری و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی نیز همزمان با هفته قوه قضاییه  از  شبکه تماشا پخش می‌شود.
«شاهرگ» به روایت داستانی ملتهب و پرچالش در روز‌های دهه ۶۰ می‌پردازد.در خلاصه داستان «شاهرگ» به قلم کریم لک‌زاده آمده است: در سال‌های ناآرام پس از انقلاب در سال ۱۳۶۰، گروه ویژه‌ای برای یک عملیات بزرگ فراخوانده شدند. این گروه مسئولیت بزرگی بر عهده دارند؛ چرا که عقربه‌های چندین بمب در تهران در حال حرکت است.
بازیگرانی که در این سریال نقش‌آفرینی می‌کنند، عبارتند از: حسین پاکدل، نیما رئیسی، عباس غزالی، مهدی سلوکی، سیروس گرجستانی، فریده سپاه‌منصور، مسعود فروتن، امید روحانی، عطا عمرانی، محسن بهرامی، شادی کرم رودی، افسانه کمالی، سید مریم موسویان، حلیمه سعیدی، فریده دریامج، سوسن مقصودلو، مژگان اخلاقی، مجتبی بیطرفان، ایمان دبیری و با حضور سام قریبیان، سید جواد هاشمی، آزاده زارعی و سپیده خداوردی و....
این مجموعه تلویزیونی هر شب ساعت 23 پخش وساعات  17،11،5تکرار می‌شود.
گفتی است ؛ سریال های گذر از رنج ها «ساعت 18، بازپخش 12،6،24» ، جواهری در قصر« ساعت19 ،بازپخش 13،7،1»، باخانمان «ساعت 21 ،بازپخش 15،9،3» ،سفر در خانه «ساعت22،بازپخش16،10،4»  و سریال سوران جمعه‌ها «ساعت 24 ،بازپخش 14»از شبکه تماشا پخش می‌شود.

تصاویر

امتیاز شما