امروز شنبه  ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

«بادیگارد» در «سینمای ایرانی» هیسپان تی‌وی

مشاهده ۱۹۰
۱۴۰۲/۱۱/۲۱- ۱۵:۱۱

«بادیگارد» عنوان فیلمی است که این هفته در برنامه «سینمای ایرانی» برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی‌وی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «سینمای ایرانی» هر هفته ضمن نمایش یک فیلم سینمایی ایرانی، با دعوت از عوامل و کارشناسان به بررسی آن می‌پردازد، در این قسمت فیلم «بادیگارد» به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی‌کیا و تهیه‌کنندگی احسان محمدحسنی را با حضور کارشناس و منتقد حوزه سینما محمد حسین قلی پور و علیرضا مهرادفرد به نقد و بررسی می‌گذارد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: محافظی بنام حیدر که از جان یکی از شخصیت‌های مهم نظام محافظت می‌کند، بر اساس حوادثی متوجه می‌شود که او بیش از آن که به فکر نظام باشد به فکر منافع شخصی است! او دچار شک و تردید می‌شود و همین امر باعث می‌شود که محافظت از آن فرد را کنار بگذارد اما بخاطر خدمات خوبش او را به محافظت از فرد دیگری می‌گمارند که یکی از فعالان هسته‌ای کشور است..

فیلم «بادیگارد» در بخش مسابقه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. «بادیگارد» سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بازی پرویز پرستویی و سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های بصری را دریافت کرد.

بازیگرانی همچون پرویز پرستویی، بابک حمیدیان، مریلا زارعی، شیلا خداداد، محمود عزیزی، دیبا زاهدی، پریوش نظریه، فرهاد قائمیان، احسان امانی، محمد حاتمی، علی یعقوبی، پدرام شریفی، کیمیا حسینی

 و... در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

«سینمای ایرانی» امروز شنبه ساعت 18:00 به وقت تهران روی آنتن شبکه هیسپان تی وی می رود و تکرار آن روز یکشنبه در ساعت های 10:30،1:30و 22 و روز دوشنبه 8:30 پخش می‌شود.

 علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.hispantv.com/showprogram/cine-irani/791 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما