امروز شنبه  ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
در «ویکی هیسپان» بررسی می‌شود:
در «ویکی هیسپان» بررسی می‌شود:

ائتلاف غربی‌ها و حمله مجدد به یمن

مشاهده ۱۵۹
۱۴۰۲/۱۱/۲۱- ۱۵:۳۲
تعداد بازدید:159

برنامه «ویکی هیسپان» در این هفته به بررسی ائتلاف غربی‌ها و حمله مجدد به یمن اختصاص دارد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، «ویکی هیسپان» این هفته به بررسی ائتلاف غربی‌ها به رهبری آمریکا و حمله به یمن اختصاص دارد.

رسانه‌های محلی در یمن از پرواز تعدادی جنگنده دشمن در آسمان مناطق  مختلف یمن خبر دادند و اعلام کردند بخشی از مناطق " الحدیده"  در یمن هدف حملات دشمن غربی قرار گرفت. سازمان تروریستی سنتکام همچنین با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که ارتش آمریکا شامگاه پنجشنبه هفت حمله علیه مواضع ارتش و نیروهای مسلح یمن انجام داده است. «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن در واکنش به حملات جنگنده‌های آمریکایی و انگلیسی به خاک یمن گفت که این تجاوزات باعث نخواهد شد نیروهای مسلح یمن از مأموریت حمایت از مردم غزه دست بردارند.

برنامه «ویکی هیسپان»، محصول شبکه هیسپان تی وی است. این برنامه شنبه ساعت 22:00 از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و باز پخش آن یکشنبه 13:30، دوشنبه 5:30،13:30، سه شنبه19:30،10:00،3:00 و چهارشنبه ساعت 12:00 روی آنتن می رود.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.hispantv.com/showprogram/wikihispan/804 این برنامه را در وب سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما