امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳
ایستگاه انتخاباتی رادیو تهران، مسجد لرزاده
ایستگاه انتخاباتی رادیو تهران، مسجد لرزاده

«شهرآرا» ویژه روز انتخابات از صدای پایتخت

مشاهده ۱۳۹
۱۴۰۲/۱۲/۰۹- ۰۹:۱۵
تعداد بازدید:139

شبکه رادیویی تهران جمعه 11 اسفندماه، با استقرار در میدان خراسان مسجد لرزاده، به صورت مستقیم از ویژه برنامه »شهرآرا» لحظه به لحظه؛ اخبار، رویدادها، اتفاقات و حواشی انتخابات و... را از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز منعکس می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه »شهرآرا» روز انتخابات از دو گروه فرهنگ و جامعه و تاریخ و معارف با استقرار واحد سیار در مسجد لرزاده در جنوب تهران و استودیو پخش رادیو تهران لحظه به لحظه حضور پرشور و باشکوه مردم در پای صندوق های رای را منعکس می‌کنند. استقرار گزارشگران در ستاد انتخابات وزارت کشور، استانداری تهران، شورای نگهبان و فرمانداری و...در گفت و گو با مسئولین و مردم که پای صندوق های رای حضور می یابند بخشی از این ویژه برنامه است.

حضور گزارشگران محمدرضا میرحسینی و مائده علاقمند در مناطق مختلف شهر تهران، حضور علیرضا محمدی گزارشگر در وزارت کشور، حضور زهرا افشار نژاد گزارشگر در شورای نگهبان، حضور اعظم قربانپور گزارشگر در استانداری تهران، الهه مصطفوی گزارشگر با حضور در فرمانداری تهران و خبرنگاران مستقر در شهرستانها و ارسال گزارش هایی از شهرستان‌های استان تهران و  استقرار گزارشگران و گویندگان در مسجد لرزاده سیدزرین کشاورز، مهدی اسماعیلی و نیما اعتصام و ...
تدارک بخش های کارشناسی، نمایشی، طنز، پخش موسیقی شاد و انتخاباتی از دیگر بخش های این ویژه برنامه شهرآراست.

حسین جهانی، اکبر محمدی خانی، محمدرضا پاکزادیان، احمد برمر، مریم السادات آصفی، امیرحسین ثقفی، تهیه کنندگان برنامه، سعید بارانی، سارا بیگی، زرین کشاورز، نیما اعتصام، امیر قربانی، مجتبی حیدری، الهام شوقی و حمیدرضا بوجاریان، محمدحسین امیدی، زهرا رحیم حسینی و علیرضا مهران فر گویندگان برنامه هستند.

امتیاز شما