امروز پنج شنبه  ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

برگزاری مراسم اختتامیه نخستین مسابقه عکس بهمن تماشایی

مشاهده ۱۲۰
۱۳۹۸/۰۱/۲۶- ۱۹:۲۶

برگزاری مراسم اختتامیه نخستین مسابقه عکس بهمن تماشایی

مراسم اختتامیه نخستین مسابقه عکس «بهمن تماشایی» با معرفی و قدردانی از برگزیدگان در صدا‌وسیمای مرکز سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مراسم اختتامیه نخستین مسابقه عکس «بهمن تماشایی» با حضور دکتر توکلیان، مدیرکل صدا‌وسیمای مرکز سمنان، سرهنگ شوقانی جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) استان، حجت الاسلام قندهاری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و ... در صدا‌وسیمای مرکز سمنان برگزار شد. دکتر توکلیان مدیرکل مرکز سمنان در این مراسم، انقلاب اسلامی ایران را با شکوهترین انقلاب در قرن اخیر دانست و گفت: در طول تاریخ  پس از حکومت امام علی (ع)، هیچ حکومتی را مانند نظام جمهوری اسلامی ایران سراغ نداریم و رمز ماندگاری  این انقلاب اندیشه  ولایت فقیه است. وی افزود: یکی از راه‌های مهم  ثبت  انقلاب و معرفی آن به سایر ملل جهان، کارهایی است که توسط خود مردم انجام می‌شود و مسابقه عکس «بهمن تماشایی» هم نمونه بارز این حرکت هنرمندانه و با ارزش است که هنرمندان استان سمنان  در آن چهل سالگی انقلاب را  برای مردم کشورمان و تمام جهان به تصویر کشیدند. مدیرکل مرکز سمنان گفت: با توجه به ظرفیت خوب هنری استان سعی خواهیم کرد، از ظرفیت هنرمندان عکاس استان هم در جلسات اتاق فکر برنامه سازان  صدا‌وسیمای مرکز سمنان استفاده کنیم.

سرهنگ شوقانی، جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان هم در این مراسم، با مهم دانستن کار فرهنگی، از همه هنرمندانی که برای ثبت و ضبط حضور مردم در گرامیداشت چهل سالگی انقلاب تلاش کردند، تشکر کرد و گفت: یکی از شگردهایی که دشمن در این برهه از انقلاب علیه ما به کار می‌برد، عملیات روانی است و هر کاری که با حضور مردم در دفع این حربه دشمن صورت پذیرد ، در عرصه‌های ملی و بین المللی تاثیر‌گذار‌تر خواهد بود.

حجت الاسلام قندهاری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز  از صدا‌وسیمای مرکز سمنان برای انعکاس مطلوب حضور مردم نقاط مختلف استان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تشکر کرد.

در ادامه از برگزیدگان مسابقه عکس بهمن تماشایی با اهدای تندیس و لوح تقدیر قدردانی شد.

در این پویش که مرکز سمنان برگزار کرد، 150 هنرمند عکاس با ارسال 1300 عکس از نقاط مختلف استان در قالب عکس‌های حرفه‌ای و تلفن همراه شرکت کردند، و چهل نفر به عنوان برگزیده معرفی شدند. فرحناز جباری مقام اول، علی ابک مقام دوم و مسعود محقق و اسماعیل طحان مشترکا به مقام سوم این مسابقه دست یافتند.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما